mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zdała za 22 razem!

Zdała za 22 razem!

Podchodzisz do egzaminu na prawo jazdy już nie wiadomo który raz i wciąż nie udaje Ci się go zakończyć z wynikiem pozytywnym? Ten przykład pokazuje, że warto czasami być upartym do samego końca. 46-letnia kursantka zdała egzamin za 22 podejściem!

Zdała za 22 razem!
Jak donosi "Tygodnik Zamojski", to rekord w zamojskim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Nie wykluczone, że to także jeden z rekordowych wyników w skali całego kraju. Kobieta walczyła o wymarzony dokument w 2009 i 2010 roku. Osiem razy oblała egzamin tylko na placu manewrowym - podaje dziennik.

Nie da się ukryć, że końcowy sukces słono musiał kosztować kursantkę. Za samo tylko podejście do egzaminu trzeba zapłacić 112 zł, co już daje łącznie kwotę prawie 2,5 tys. zł. Do tego dochodzą wydatki za sam kurs, w Zamościu wynoszące średnio ok. tysiąca złotych. No i dodatkowe jazdy, kosztujące 40 zł/h, których jednak nie wiadomo, ile kursantka wykupiła.

Niechlubne rekordy najczęściej biją kobiety. Okazuje się, że przegrywają ze stresem. Niektórym trzęsą się nie tylko ręce, ale nawet nogi - Od kilku lat egzaminy są nagrywane. Po nieudanych egzaminach kursanci mają możliwość obejrzenia filmu. I wówczas okazuje się, ze podczas jazdy byli tak zestresowani, że nawet nie zdawali sobie sprawy, iż popełniają poważne błędy - mówi tygodnikowi Zbigniew Kubina z zamojskiego WORD. Podczas egzaminu w Zamościu była sytuacja, że jedna z kursantek zemdlała i trafiła do szpitala.

Jakie błędy najczęściej popełniają zdający? Przejazd na czerwonym świetle, nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, czy nieumiejętna zmiana pasa ruchu i wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych.
Tematy w artykule: prawo jazdy nauka jazdy egzamin

Podobne wiadomości:

Od 1 stycznia nie unikniesz zatrzmania prawa jazdy

Od 1 stycznia nie unikniesz zatrzmania prawa...

Finanse i prawo 2017-01-04

Prawo jazdy - szykują się kolejne zmiany?

Prawo jazdy - szykują się kolejne zmiany?

Finanse i prawo 2017-06-29

Komentuj:

~RENeu 2010-08-30

moja EX to siadła z tyłu no ale blondi więc to normalne...;)

~zen 2010-08-30

"Przejazd na czerwonym świetle, nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, czy nieumiejętna zmiana pasa ruchu i wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych. " to teraz wiem kto dał w łapę, żeby zdać

~chomik 2010-08-30

ja znam osobę co zdała za 19 razem, nie wiem ile ją to kosztowało dokładnie, ale wiem że brała jakiś kredycik

~Yuri 2010-08-30

Bolek Lech Wałęsa podchodził do matury kilka razy i w końcu dał sobie siana, to dlaczego ktoś ma nie podchodzić do prawa jazdy 22 razy ? :)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross