mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zdjęcia wnętrza Porsche Panamera

Zdjęcia wnętrza Porsche Panamera

Na pierwszych zdjęciach szpiegowskich widoczne jest głównie centralna konsola oraz przyrządy do obsługi Porsche Panamera. Ekskluzywna deska rozdzielcza przeładowana jest różnego rodzaju przyciskami, które swym rozmieszczeniem nawiązują do projektu telefonu komórkowego firmy Vertu.

Zdjęcia wnętrza Porsche Panamera
Według wstępnych ustaleń, sportowa limuzyna otrzyma w standardzie napęd na tylną oś, natomiast w opcji będzie można zamówić wersję z napędem na cztery koła. Podstawowym silnikiem Panamery będzie jednostka V8 o pojemności 4,8 litrów osiągająca około 400 KM. Najmocniejszy wariant – Panamera Turbo ma mieć pod maską 520 KM i osiągać ponad 300 km/h.

Panamera dostępna będzie także w wersji o napędzie hybrydowym, dzięki czemu - według zapewnień Porsche - samochód spali nie więcej niż 9 litrów paliwa na 100 kilometrów. Nowoopracowany układ napędu hybrydowego powstał w oparciu o istniejący już system Porsche Cayenne Hybrid i będzie składał się z baterii umieszczonej w przedziale bagażowym oraz dodatkowego sprzęgła i silnika elektrycznego. Taki układ pozwoli na jazdę tylko na silniku benzynowym (w sportowym stylu) lub tylko na silniku elektrycznym (zerowa emisja spalin).

W momencie debiutu w 2009 roku, Panamera dostępna będzie z benzynowymi jednostkami napędowymi, a hybryda pojawi się na rynku kilka miesięcy później. Rocznie powstawać ma 20 tysięcy sztuk, z czego 35 % trafiać ma na rynek USA.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Porsche Panamera
Porsche Panamera
Cena podstawowa już od: 415 360 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Tematy w artykule: Panamera

Podobne wiadomości:

Panamera w środku

auto motor i sport 0000-00-00

Porsche Panamera - po raz pierwszy...

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~donkuna 2008-11-04

kawał zdjęcia...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross