mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zimowy face-lift kabrioleta

Zimowy face-lift kabrioleta

Jak wiadomo zimowa pora jest najlepszą, żeby testować samochody z otwartym dachem, bo nikt nie będzie zwracał na takie auto uwagi. Z takiego założenia wyszli chyba inżynierowie Saaba. Trochę się jednak przeliczyli, bowiem zagranicznym reporterom udało się uchwycić odświeżony model 9-3 Convertible.

Zimowy face-lift kabrioleta

Przypadające w tym roku sześćdziesiąte urodziny szwedzkiego producenta będą najlepszą okazją, aby zaprezentować pełną gamę odświeżonych modeli. Jakiś czas temu ostre testy przechodził nowy Saab 9-3 o nadwoziu kombi, a teraz przyszła kolej na kolejny woź z tej serii. Model kabrio był dostępny na rynku od 2003 roku i od tamtego czasu nie otrzymał żadnej zmiany w wyglądzie.

Nowa wersja będzie wyglądać bardziej agresywnie. Pierwszą rzeczą przykuwającą oko jest grill o większych rozmiarach. Inspiracją na podstawie której przeprowadzono taką zmianę było studium koncepcyjne Aero X. Kolejne rzeczy, które szwedzki prototyp otrzyma od prototypu to boczne wloty powietrza oraz wyprofilowana maska. W odświeżonym wyglądzie pojawi się dużo więcej chromowanych elementów. Z przodu i z tyłu auta montowane będą nowe zderzaki, a na drzwiach pojawią się zmienione klamki. Kształt lamp tylnych pozostanie taki sam, lecz w opcji będzie można zamówić oświetlenie wykorzystujące technologię LED.

Czytaj także:

Odświeżony Saab 9-3 (2007-02-08)

Saab w 100% na bioetanol (2007-02-15)

Saab: Było lotnictwo, jest narciarstwo (2007-01-19)

Zobacz koniecznie: Wszystko o Saab 9-3 Wszystko o Saab
Tematy w artykule: Saab Saab 9-3 Saab 9-3 9-3 Kabrio

Podobne wiadomości:

Kolejny producent bankrutuje

Kolejny producent bankrutuje

Samochody luksusowe 2014-12-19

Top 10 wydarzeń 2014

Top 10 wydarzeń 2014

Aktualności 2014-12-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.