mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zmiana szefa Chevrolet Europe

Zmiana szefa Chevrolet Europe

1 stycznia 2006 roku Erhard "Hardy" L. Spranger (62 l.), dyrektor generalny Chevrolet Europe, odchodzi z General Motors Europe po długiej i pełnej sukcesów karierze.

Zmiana szefa Chevrolet Europe

Hardy’ego (na zdj. z prawej) zastąpi pięćdziesięcioletni Wayne Brannon (na zdj. z lewej), pełniący obecnie funkcję regionalnego dyrektora ds. sprzedaży i marketingu w GM Latin America and Africa (LAAM). Brannon będzie pracował w Zurychu i będzie podlegał Jonathanowi Browningowi, wiceprezesowi GM Europe ds. sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej.

Brannon powróci więc do Zurychu, gdzie pracował jako dyrektor GM ds. sprzedaży i marketingu odpowiedzialny za region Afryki w latach 1994-1996. Od tamtego czasu zajmował on rozmaite wyższe stanowiska w dziale sprzedaży i marketingu w GM do Brazil oraz w innych oddziałach firmy w Ameryce Łacińskiej. "Chevrolet jest kluczową marką GM w Ameryce Łacińskiej. Jestem pewny, że doświadczenia, jakie tam zdobyłem, okażą się pomocne w zarządzaniu zespołem stworzonym przez Hardy’ego w Europie".

Hardy, na swoim obecnym stanowisku, odegrał kluczową rolę w tworzeniu GM Daewoo Europe, a następnie w procesie przejścia do marki Chevrolet, zakończonym na początku bieżącego roku. "Ostatnie trzy i pół roku to jeden z najbardziej wymagających, a przy tym satysfakcjonujących okresów w mojej karierze w GM. Jestem dumny z tego, co już osiągnął zespół Chevroleta, a zarazem pewny, że Wayne to odpowiedni człowiek, pod przewodnictwem którego marka osiągnie dalsze sukcesy".

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Mazda 6 w Los Angeles
Nowa Mazda 6 w Los Angeles
Na salonie samochodowym w Los Angeles zadebiutowała nowa odsłona Mazdy 6. Japoński sedan przeszedł mocną metamorfozę na zewnątrz i w środku. Sprawdzamy, co się zmieniło.