mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zmiana zespołu

Zmiana zespołu

McLaren ogłosił, że od przyszłego roku do ich teamu dołączy Sam Michael, który przez ostatnie kilka sezonów związany był z zespołem Franka Williamsa pełniąc funkcję dyrektora technicznego.

Zmiana zespołu
Micheal wcześniej ogłosił, że odejdzie z zespołu Williamsa po tym jak team zaliczył jeden z najgorszych startów sezonu. W McLarenie będzie członkiem ekipy odpowiedzialnej za rozwój i zarządzanie operacjami ekipy jeżdżacej na wyścigi. "Jestem podekscytowany, że dołącze do Vodafone McLaren Mercedes. Wiem, że Mclaren jest jednym z najlepszych zespołów w historii Formuły 1. Spędziłem 11 sezonów z Williamsem, mam wiele wspomnień i szczerze życzę im jak najlepiej. W najbliższej przyszłości będę w 100 procentach skupiony na McLarenie i moim celem będzie, żeby słynna koszulka "rocket red" widziana wiele razy w nadchodzących latach." powiedział Sam Michael. Szef zespołu McLarena jest zadowolony, że do jego zespołu dołączy Sam Michael, zaś Frank Williams cieszy się, że po rozstaniu z jego team'em Australijczyk znalazł dobrą pracę.
Tematy w artykule: McLaren Mercedes Williams

Podobne wiadomości:

Z toru F1 na drogi publiczne

Z toru F1 na drogi publiczne

Technika 2014-09-18

Ci kierowcy zarabiają najwięcej!

Ci kierowcy zarabiają najwięcej!

Aktualności 2014-08-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic