mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zmiany kadrowe w Infiniti

Zmiany kadrowe w Infiniti

Infiniti wzmacnia swoją pozycję na rynku motoryzacyjnym. Wzmocnienia to nie tylko nowe nazewnictwo aut, nowy model w gamie, ale i nowe osoby, którym powierzono sterowanie marką Infiniti na globalnych rynkach.

Zmiany kadrowe w Infiniti
W minionym tygodniu świat poznał człowieka, który będzie odpowiadał m.in. za rynek Starego Kontynentu. Fintan Knight od maja 2013 będzie wiceprezesem Infiniti, odpowiedzialnym za sterowanie działaniami marki również Afryce, na Bliskim Wschodzie czy też w Indiach. Knight poprzednio piastował stanowisko członka zarządu w Lamborghini, zaś w latach 1995-2008 pracował w Audi.
Fintan Knight
„Pozyskanie Fintana Knighta do naszego zespołu jest bardzo ważnym wzmocnieniem kierownictwa Infiniti. Jego bogate doświadczenie w zarządzaniu motoryzacyjną marką segmentu premium będzie ogromnym atutem w dotarciu do nowych klientów, w ramach globalnego planu wzrostu Infiniti", powiedział Johan de Nysschen, prezes Infiniti Motor Company Ltd.

Również w zeszłym tygodniu japońska marka ogłosiła Iana Bolina nowym dyrektorem ds. rozwoju marki Infiniti. Bolin zanim związał się z japońską, luksusową marką odpowiedzialny była za kierowanie marką Audi na rynku południowoafrykańskim. Jego kariera w VAG trwała przez trzynaście lat, ale swoje pierwsze kroki stawiał w połączonej firmie Rolls-Royce & Bentley Motor Cars.

"Ta nominacja podkreśla wagę, jaką przywiązujemy do przekształcania marki Infiniti na całym świecie. Bogactwo i różnorodność zadań prowadzonych przez Iana, jego rozległe doświadczenie z luksusowymi markami oraz potwierdzona sukcesami historia tworzenia organizacji o wysokich standardach jakości i efektywności są kluczowe dla spełnienia naszych dążeń do rozwoju kultury organizacyjnej Infiniti i umocnienia naszej pozycji na rynkach całego świata", skomentował wybór de Nysschen.

Wczoraj japońska marka przedstawiła światu nowego Menadżera Generalnego ds. Komunikacji Globalnej. Stefan Weinmann będzie odpowiedzialny m.in. za wizerunek, styl Infiniti oraz zarządzanie wewnętrzną komunikacją. „Szczególną rolę Stefan będzie odgrywał we wspieraniu rozwoju marki Infiniti i budowaniu jej reputacji wśród klientów segmentu premium na nowych dla nas rynkach na całym świecie", poinformował prezes Infitniti, Johan de Nysschen.

Weinmann do japońskiego producenta przechodzi również z niemieckiego producenta aut. Tym razem nie chodzi u tu jednak o przeprowadzkę z Ingolstadt. Poprzednim pracodawcą Weinmanna był Opel oraz General Motors. Stefan Weinmann

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Infiniti Q50
Infiniti Q50
Cena podstawowa już od: 155 091 PLN brutto
Dostępne nadwozia: sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Infiniti Q50 Wszystko o Infiniti
Tematy w artykule: Infiniti Infiniti Q50

Podobne wiadomości:

Infiniti QX30 - nowy silnik, bogatsze wyposażenie

Infiniti QX30 - nowy silnik, bogatsze...

Aktualności 2017-02-02

Infiniti QX50 Concept - nadchodzi nowy SUV

Infiniti QX50 Concept - nadchodzi nowy SUV

Aktualności 2017-01-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Tesla Model 3 oficjalnie. Znamy dane techniczne
Tesla Model 3 oficjalnie. Znamy dane techniczne
To był wielki dzień dla Elona Muska. Tesla zaprezentowała Model 3, który wprowadzi rewolucję w segmencie samochodów elektrycznych. Ceny długo oczekiwanego samochodu startują już od 35 tys. dolarów, a pierwsze egzemplarze zostały właśnie wręczone klientom.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic