mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zmiany u Seata

Zmiany u Seata

Hiszpański producent samochodów zmienia nieco taktykę. Kilka dni temu poinformował oficjalnie, że na taśmach fabryki w Martorell będą montowane dwa nowe modele umiejscowione pomiędzy segmentami C i D.

Zmiany u Seata

Erich Schmitt, prezes Seata poinformował kilka dni temu podczas konferencji prasowej, że do grona modeli pochodzących z Iberii dołączą jeszcze dwa całkiem nowe samochody. Jeden z nich będzie posiadał nadwozie typu sedan, natomiast drugi będzie typowym kombi. Więcej detali nie zostało jeszcze ujawnionych. Po prezentowanych w czasie konferencji wstępnych szkicach można wywnioskować, że nadal utrzymywany będzie ten sam styl designu, jednak będzie on zaimplementowany w bardziej konwencjonalne bryły.

Decyzja, której wdrożenie sfinalizuje się najprawdopodobniej w 2009 roku, została podjęta po to aby wykorzystać w pełni moce przerobowe hiszpańskiej fabryki. Jest ona częścią planu rozwojowego producenta, który rozpoczął się wraz z początkiem 2007 roku. Podczas konferencji prasowej Erich Schmitt oznajmił, że wprowadzenie do produkcji dwóch nowych modeli jest historycznym krokiem dla marki Seat. Dodał też, że zwiększenie gamy modeli pozwoli przyciągnąć większe grono klientów, a tym samym zwiększyć dochodowość sieci dealerskich.

Dowiedz się więcej na temat marki Seat

Czytaj także:

Uterenowiona Altea (2007-05-22)

Leon Cupra: Najmocniejszy od Seata (2007-05-11)

Zabłyśnij z Seatem na wiosnę (2007-04-05)

Zobacz koniecznie: Wszystko o Seat
Tematy w artykule: Seat

Podobne wiadomości:

Cupra - nowa submarka Seata?

Cupra - nowa submarka Seata?

Aktualności 2017-08-11

Nowy Seat Ibiza nadchodzi

Nowy Seat Ibiza nadchodzi

Aktualności 2017-01-30

Komentuj:

~Radek 2007-05-30

Ciekawe jak beda te autka wygladaly w rzeczywistosci. Fanem seata nie jestem ale ciekawosc zjada czlowieka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.