mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zmiany w MAN-ie

Zmiany w MAN-ie

Peter Erichreineke złożył rezygnację ze stanowiska członka Zarządu spółki MAN Nutzfahrzeuge AG. Rada Nadzorcza spółki zaakceptowała tę decyzję na nadzwyczajnym posiedzeniu i jednocześnie powołała dr Franka Hillera na stanowisko nowego członka zarządu ds. marketingu, sprzedaży i serwisu. Dr Hiller obejmie swoje stanowisko z dniem 1 października 2009.

Zmiany w MAN-ie
- Szanujemy decyzję pana Petera Erichreineke i dziękujemy mu za długoletnie, pełne zasług zaangażowanie na rzecz firmy MAN. Jestem pewien, że w osobie doktora Franka Hillera możemy pozyskać znawcę branży, a dzięki jego szerokiemu doświadczeniu będziemy z powodzeniem kontynuowali naszą strategię międzynarodowego wzrostu - powiedział Anton Weinmann, prezes zarządu MAN Nutzfahrzeuge AG.

Dr Frank Hiller od roku 2005 zajmował stanowiskDr Frank Hillero prezesa zarządu spółki F.X. MEILLER Fahrzeug und Maschinenfabrik GmbH & Co KG, międzynarodowego producenta zabudów samowyładowczych.
Tematy w artykule: produkcja samochodow MAN

Podobne wiadomości:

VW Golf - produkcja znów zostanie wstrzymana

VW Golf - produkcja znów zostanie wstrzymana

Aktualności 2016-08-22

Volkswagen zmniejsza produkcję Passata

Volkswagen zmniejsza produkcję Passata

Aktualności 2016-08-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport