mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zmiany w gamie Mazdy

Zmiany w gamie Mazdy

Mazda wprowadziła w gamie kilku swoich modeli - Mazdy5, Mazdy6 oraz Mazdy CX-7 - nieliczne, choć istotne zmiany. Mają one lepiej dopasować ofertę produktową do oczekiwań klienta.

Zmiany w gamie Mazdy
W przypadku Mazdy6 najważniejsza zmiana to wprowadzenie do oferty nowej 2,2-litrowej jednostki wysokoprężnej o mocy 185 koni mechanicznych. Silnik ten będzie dostępny zarówno w wersji nadwoziowej hatchback, jak i kombi. Z kolei hatchback z dwulitrowym silnikiem benzynowym oferowany będzie teraz także z automatyczną przekładnią. Do gamy silników Mazdy6 hatchback dołączy również 2,5-litrowy silnik benzynowy o mocy 170 KM. Wraz z nowymi silnikami pojawiły się nowe poziomy wyposażenia (Exclusive Plus z różnymi tapicerkami oraz Sport).

Przedstawiciel japońskiej marki w segmencie minivanów (Mazda5) będzie mieć teraz do wyboru zmodyfikowane, czyli w tym przypadku mocniejsze wersje znanych już silników. Dwulitrowa jednostka benzynowa ma teraz pod maską 146 koni mechanicznych, zaś 2-litrowy tylko diesel o 3 konie mniej.

Z koeli Mazda CX-7 jest teraz dostępna w dwóch wersjach wyposażenia. Oprócz wersji Sport klienci mają do wyboru również nową, tańszą wersję Exclusive, obie z turbodoładowanym, 2,3-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 260 KM.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mazda
Tematy w artykule: Mazda

Podobne wiadomości:

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Aktualności 2016-12-21

Manewry w biznesie

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Pepsi zamawia ciężarówki Tesli
Pepsi zamawia ciężarówki Tesli
Amerykański koncern spożywczy inwestuje w nowy pomysł Elona Muska - autonomiczną ciężarówkę Tesla Semi. PepsiCo zamówiło 100 egzemplarzy, które pozwolą ograniczyć emisję gazów cieplarnianych w łańcuchu dostaw.