Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zmiany w kierownictwie DCAP

Zmiany w kierownictwie DCAP

Michał Luberadzki, dyrektor sprzedaży i marketingu działu samochodów użytkowych Mercedes-Benz, został członkiem zarządu DCAP. Zastąpił na tym stanowisku Dariusza Jatkiewicza, który objął funkcję szefa Europejskiego Centrum Logistycznego w Ołtarzewie.

Michał Luberadzki karierę zawodową rozpoczynał w przedstawicielstwie firmy DRÄGER w Polsce zajmującej się dostawami aparatury medycznej i pomiarowej. W latach 1992 – 1999 pracował w polskim przedstawicielstwie firmy MAN Pojazdy Użytkowe, od 1993 roku na stanowisku dyrektora ds. serwisu i części zamiennych. Od 1999 roku związany jest z marką Mercedes-Benz, pełniąc funkcję dyrektora ds. sprzedaży i marketingu samochodów ciężarowych. Od września 2003 roku, w wyniku zmiany struktury DaimlerChrysler Automotive Polska, objął również sprzedaż samochodów dostawczych na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży i marketingu samochodów użytkowych (Commercial Vehicles Division).

Z kolei Matthias Mueller objął stanowisko dyrektora Działu Obsługi Posprzedażnej (After Sales) w firmie DaimlerChrysler Automotive Polska.

Matthias Mueller jest Niemcem. Ma 45 lat. Z koncernem DaimlerChrysler związany od 1987 roku (wtedy Daimler-Benz AG). Karierę zawodową rozpoczynał w dziale Badań i Rozwoju Daimler-Benz AG. W latach 1990-1999 zajmował się obsługą posprzedażną w krajach Ameryki Łacińskiej i w Afryce. W latach 1999-2003 zajmował stanowisko kierownika technicznego ds. samochodów ciężarowych w DaimlerChrysler Afryka Południowa. Od sierpnia 2003 do 1 października br. kierował działem projektów DaimlerChrysler Overseas.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma powraca, ale tym razem jako marka wskrzeszona przez chińskiego inwestora. Model Revero to nowe wcielenie samochodu znanego przedtem jako Fisker Karma, czyli głównego konkurenta Tesli.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj