mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zmiany w sieci dystrybucyjnej Peugeota

Zmiany w sieci dystrybucyjnej Peugeota

W sieci salonów sprzedaży oraz serwisów Peugeota wraz z rozpoczęciem października pojawiły się dwa nowe autoryzowane obiekty, zaś jeden stracił dotychczasową autoryzację.

Zmiany w sieci dystrybucyjnej Peugeota
Do sieci autoryzowanych dystrybutorów marki Peugeot w Polsce dołączył nowy obiekt dealerski firmy JD Kulej w Rumii. Obiekt usytuowany jest przy głównym ciągu komunikacyjnym. Zbudowany zgodnie ze stylem Peugeot Bluebox budynek to trzykondygnacyjna konstrukcja składająca się z salonu sprzedaży (na parterze), antresoli z biurami oraz serwisu na poziomie piwnicy.

Salon o powierzchni 362 m2 umożliwia ekspozycję 8 samochodów. W tej części obiektu usytuowane są biura handlowców, kasa, recepcja serwisu, lada sprzedaży części zamiennych, jak również toaleta przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych, punkt zabaw dla dzieci, poczekalnia dla klientów, boutique oraz pomieszczenie do wydawania samochodów. Serwis o powierzchni 550 m2 wyposażony jest w trzy stanowiska podnośnikowe, jedno stanowisko z kanałem do regulacji geometrii oraz trzy stanowiska diagnostyczne. W tej części mieści się także myjnia.

Na poziomie serwisu znajduje się również magazyn części zamiennych oraz pomieszczenie do napraw silników i skrzyń biegów, a także pełne zaplecze socjalne. Serwis uzyskał wszelkie niezbędne zgody eksploatacyjne i w pełni spełnia normy ochrony środowiska. W hali serwisu zamontowano specjalne kamery umożliwiające klientowi obserwowanie na bieżąco prac przy jego samochodzie.

Również 1 października 2010 firma "Przy Alejach Sp. z o.o." z Białegostoku rozpoczęła działalność autoryzowanego dystrybutora samochodów marki Peugeot, serwisu obsługi posprzedażnej oraz dystrybucji części zamiennych, w koncesji przy ulicy Krupniki 25. Aktualny dealer marek Opel, Volvo oraz Chevrolet, docelowo wybuduje nowy obiekt o powierzchni 1.200 m2, przeznaczony jedynie marce Peugeot, w Białymstoku, przy al. Jana Pawła II. Inauguracja nowego obiektu przewidziana jest na wrzesień 2011 roku.

Z kolei wskutek niedopełnienia warunków umowy Autoryzowanego Serwisu, firma KIG z Katowic utraciła autoryzację marki Peugeot. Tym samym nie zajmuje się już autoryzowaną sprzedażą nowych samochodów Peugeot.

Podobne wiadomości:

Peugeot 5008 - z minivana w crossovera

Peugeot 5008 - z minivana w crossovera

Premiery 2016-09-07

Peugeot 308 - akcja serwisowa

Peugeot 308 - akcja serwisowa

Aktualności 2016-12-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.