Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zmiany w zarządzie Volkswagen Poznań

Zmiany w zarządzie Volkswagen Poznań

Od 1. września tego roku Marc Trigo-Teixeira został nowym Członkiem Zarządu ds. Finansowych w Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Stanowisko to piastował dotąd Jens Kellerbach, który po ponad czterech latach pobytu w Poznaniu powrócił do Volkswagen Nutzfahrzeuge (Volkswagen Samochody Użytkowe) w Hanowerze.
 
Marc Trigo-Teixeira (41 lat) studiował ekonomikę przedsiębiorstw na Uniwersytecie Erlangen-Nürnberg w Niemczech. W Volkswagen AG pracuje od 12 lat. W okresie 1992 – 1998 zatrudniony był w Dziale Controllingu (obszary produkcji, procesów produkcyjnych oraz logistyki). W roku 1998 objął stanowisko kierownicze Działu Controllingu w fabryce Volkswagena w Shanghaiu. Po powrocie do Niemiec w 2001 roku kierował Działem Planowania i Analizy Finansowej w VW Nutzfahrzeuge (VW Samochody Użytkowe) w Hanowerze.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Rząd zablokuje Ubera?
Rząd zablokuje Ubera?
Rząd przygotowuje nowelizację ustawy o transporcie drogowym, która może skutecznie ograniczyć działalność Ubera w Polsce. Kierowcy pracujący na rzecz amerykańskiej firmy będą musieli uzyskać licencję jak taksówkarze, a w dowodzie rejestracyjnym samochodu będzie musiała pojawić się odpowiednia adnotacja.