mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Znakomita jakość wzornictwa BMW

Znakomita jakość wzornictwa BMW

Po raz kolejny BMW Group zajęła czołową pozycję w konkursie "Ranking:Design", uznawanym za jeden z najważniejszych w przemyśle wzorniczym, w którym co roku wybieranych jest 100 najlepszych projektantów przemysłowych i producentów.

Zajmując dwa pierwsze miejsca w kategoriach "Projektant przemysłowy" i "Producent", BMW Group po raz czwarty z rzędu wygrała konkurs w grupie produktów "Transport i pojazdy specjalne".

DesignworksUSA, spółka zależna BMW Group ze studiami w Los Angeles i Monachium, uplasowała się na szóstej pozycji na liście najlepszych projektantów przemysłowych.
Począwszy od pierwszego konkursu "Ranking:Design" w roku 1996 BMW Group nieprzerwanie zajmowała jedno z trzech pierwszych miejsc w grupie produktów "Transport i pojazdy specjalne". Od roku 2001 udało jej się nawet utrzymać pierwszą pozycję pośród projektantów przemysłowych i producentów w tej grupie.

Ponadto nieprzerwane pasmo pierwszych miejsc wyniosło producenta samochodowego z Monachium na pierwszą pozycję w tzw. "Hall of Fame", gdzie sumowane są nagrody w konkursach Ranking:Design z lat poprzednich.

Od ośmiu lat Ranking:Design uchodzi za najważniejszy konkurs projektancki w Niemczech. Obecne wyniki za rok 2004/2005 oparte są na systematycznej ewaluacji 17 krajowych i regionalnych konkursów projektanckich, w tym cieszących się międzynarodową renomą, takich jak Nagroda za Wzornictwo Republiki Federalnej Niemiec, nagroda Red Dot oraz iF Design Award. Ranking:Design nie ocenia poszczególnych produktów, ale nagradza udane osiągnięcia wzornicze z minionego roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.