mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Znakomita jakość wzornictwa BMW

Znakomita jakość wzornictwa BMW

Po raz kolejny BMW Group zajęła czołową pozycję w konkursie "Ranking:Design", uznawanym za jeden z najważniejszych w przemyśle wzorniczym, w którym co roku wybieranych jest 100 najlepszych projektantów przemysłowych i producentów.

Zajmując dwa pierwsze miejsca w kategoriach "Projektant przemysłowy" i "Producent", BMW Group po raz czwarty z rzędu wygrała konkurs w grupie produktów "Transport i pojazdy specjalne".

DesignworksUSA, spółka zależna BMW Group ze studiami w Los Angeles i Monachium, uplasowała się na szóstej pozycji na liście najlepszych projektantów przemysłowych.
Począwszy od pierwszego konkursu "Ranking:Design" w roku 1996 BMW Group nieprzerwanie zajmowała jedno z trzech pierwszych miejsc w grupie produktów "Transport i pojazdy specjalne". Od roku 2001 udało jej się nawet utrzymać pierwszą pozycję pośród projektantów przemysłowych i producentów w tej grupie.

Ponadto nieprzerwane pasmo pierwszych miejsc wyniosło producenta samochodowego z Monachium na pierwszą pozycję w tzw. "Hall of Fame", gdzie sumowane są nagrody w konkursach Ranking:Design z lat poprzednich.

Od ośmiu lat Ranking:Design uchodzi za najważniejszy konkurs projektancki w Niemczech. Obecne wyniki za rok 2004/2005 oparte są na systematycznej ewaluacji 17 krajowych i regionalnych konkursów projektanckich, w tym cieszących się międzynarodową renomą, takich jak Nagroda za Wzornictwo Republiki Federalnej Niemiec, nagroda Red Dot oraz iF Design Award. Ranking:Design nie ocenia poszczególnych produktów, ale nagradza udane osiągnięcia wzornicze z minionego roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.