mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Znamy ceny nowej Hondy Civic

Znamy ceny nowej Hondy Civic

Choć już nie jest tak rewolucyjna jak jej poprzednik, to jednak wciąż wzbudza sporo emocji. W salonach sprzedaży nowa Honda Civic pojawi się w marcu, ale już teraz wiemy, ile będzie kosztować.

Znamy ceny nowej Hondy Civic
Honda Civic dziewiątej generacji oferowana będzie w dwóch wersjach nadwoziowych – hatchback oraz sedan, przy czym dla obu wariantów przygotowano kilka skonfigurowanych opcji wyposażeniowych. Bogatsze pakiety nie wpłynęły na cenę wprowadzanej na rynek nowości. Poprawiony pod względem jakości i lepiej wyposażony Civic będzie kosztował tyle samo, ile jego poprzednia generacja.

W Polsce 5-drzwiowy Civic dostępny będzie z silnikami benzynowymi o pojemności 1.4 l oraz 1,8 l o mocy odpowiednio 100 i 142 KM, natomiast czterodrzwiową wersję modelu wyposażono w większą z tych jednostek. Obie jednostki napędowe mogą być połączone bądź z sześciobiegową skrzynią manualną, bądź pięciostopniowym automatem. Na początku 2013 roku do gamy silników dołączy diesel o pojemności 1,6 l.

Dostępne będą cztery główne wersje wyposażeniowe - S, Comfort, Sport i Executive, przy czym ta ostatnia także w różnych odmianach z pakietami opcjonalnymi. Standardem we wszystkich wersjach są sześć poduszek powietrznych, systemy ABS z EBD, VSA, centralny zamek oraz pełna elektryka.

Ceny nowej Hondy Civic rozpoczynają się od 64.900 zł (hatchback, 1,4/100 KM). Pięć tysięcy będzie trzeba dołożyć, jeśli chcemy mocniejszą wersję silnikową i to zarówno w przypadku wariantu pięcio-, jak i czterodrzwiowego. Najbogatsza dostępna w cennikach wersja (Executive Navi ACC/CMBS) z mocniejszym silnikiem i automatyczną przekładnią kosztować będzie od 109.900 zł.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Honda Civic
Honda Civic
Cena podstawowa już od: 69 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr. sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Honda Civic Wszystko o Honda
Tematy w artykule: Honda Honda Civic ceny

Podobne wiadomości:

Hybrydowa Honda CR-V we Frankfurcie

Hybrydowa Honda CR-V we Frankfurcie

Aktualności 2017-09-06

Odświeżona Honda Jazz z nowym silnikiem

Odświeżona Honda Jazz z nowym silnikiem

Aktualności 2017-08-15

Komentuj:

~Bartek 2012-02-18

Właśnie przez to, że każda generacja jest inna niż poprzednie, to Civic wcale nie spowszedniał. Ciekawe co powiesz np. o Golfach. Trzy ostatnie generacje są bardzo podobne do siebie. Dziewiąta generacja Civica jest bardzo ładna i wróżę jej dużą popularność.

~kamilos 2012-02-13

civic spowszedniał już komplentie, o ile dzięki tym zmianom poprzednia geenracja sprzedawała się bardzo dobrze, to tej nie wróżę juzsukcesów

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.