mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Znamy ceny nowej Hondy Civic

Znamy ceny nowej Hondy Civic

Choć już nie jest tak rewolucyjna jak jej poprzednik, to jednak wciąż wzbudza sporo emocji. W salonach sprzedaży nowa Honda Civic pojawi się w marcu, ale już teraz wiemy, ile będzie kosztować.

Znamy ceny nowej Hondy Civic
Honda Civic dziewiątej generacji oferowana będzie w dwóch wersjach nadwoziowych – hatchback oraz sedan, przy czym dla obu wariantów przygotowano kilka skonfigurowanych opcji wyposażeniowych. Bogatsze pakiety nie wpłynęły na cenę wprowadzanej na rynek nowości. Poprawiony pod względem jakości i lepiej wyposażony Civic będzie kosztował tyle samo, ile jego poprzednia generacja.

W Polsce 5-drzwiowy Civic dostępny będzie z silnikami benzynowymi o pojemności 1.4 l oraz 1,8 l o mocy odpowiednio 100 i 142 KM, natomiast czterodrzwiową wersję modelu wyposażono w większą z tych jednostek. Obie jednostki napędowe mogą być połączone bądź z sześciobiegową skrzynią manualną, bądź pięciostopniowym automatem. Na początku 2013 roku do gamy silników dołączy diesel o pojemności 1,6 l.

Dostępne będą cztery główne wersje wyposażeniowe - S, Comfort, Sport i Executive, przy czym ta ostatnia także w różnych odmianach z pakietami opcjonalnymi. Standardem we wszystkich wersjach są sześć poduszek powietrznych, systemy ABS z EBD, VSA, centralny zamek oraz pełna elektryka.

Ceny nowej Hondy Civic rozpoczynają się od 64.900 zł (hatchback, 1,4/100 KM). Pięć tysięcy będzie trzeba dołożyć, jeśli chcemy mocniejszą wersję silnikową i to zarówno w przypadku wariantu pięcio-, jak i czterodrzwiowego. Najbogatsza dostępna w cennikach wersja (Executive Navi ACC/CMBS) z mocniejszym silnikiem i automatyczną przekładnią kosztować będzie od 109.900 zł.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Honda Civic
Honda Civic
Cena podstawowa już od: 70 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Honda Civic Wszystko o Honda
Tematy w artykule: Honda Honda Civic ceny

Podobne wiadomości:

Odświeżona Honda Jazz z nowym silnikiem

Odświeżona Honda Jazz z nowym silnikiem

Aktualności 2017-08-15

Honda Civic Sedan – droższa niż hatchback

Honda Civic Sedan – droższa niż hatchback

Aktualności 2017-05-01

Polski importer Hondy opublikował cenniki modelu Civic w wersji sedan. Japońska firma położyła duży nacisk na wyposażenie związane z bezpieczeństwem, dlatego ceny popularnego kompakta są dość wysokie.

Komentuj:

~Bartek 2012-02-18

Właśnie przez to, że każda generacja jest inna niż poprzednie, to Civic wcale nie spowszedniał. Ciekawe co powiesz np. o Golfach. Trzy ostatnie generacje są bardzo podobne do siebie. Dziewiąta generacja Civica jest bardzo ładna i wróżę jej dużą popularność.

~kamilos 2012-02-13

civic spowszedniał już komplentie, o ile dzięki tym zmianom poprzednia geenracja sprzedawała się bardzo dobrze, to tej nie wróżę juzsukcesów

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.