mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Znamy ceny nowej Zafiry

Znamy ceny nowej Zafiry

Choć na rozpoczętej dopiero co wystawie we Frankfurcie model ten miał swoją światową premierę, to my już wiemy, jakie będą jego ceny na rynku polskim. Opel Zafira Tourer kosztować będzie od 82.400 zł, a fizycznie w salonach będzie można go zobaczyć na początku przyszłego roku.

Znamy ceny nowej Zafiry
Opel Zafira Tourer dostępny będzie w czterech różnych wariantach: Enjoy, Cosmo, Business Edition i Sport. Podstawowa cena za wariant Enjoy z benzynowym silnikiem 1,8 o mocy 115 KM wynosi 82.400 złotych. Model Enjoy z benzynowym silnikiem 1,4 o mocy 120 KM z turbodoładowaniem kosztuje 5 tys. zł więcej. Za wariant Sport wyposażony w takie same silniki trzeba zapłacić od 88.300 zł. Ceny wiodącej wersji Zafiry Tourer, Cosmo z silnikiem o pojemności 2.0l i mocy 165 KM, zaczynają się od 110.900 zł. Każda cena obejmuje dożywotnią gwarancję Opla lub do 160.000 km. Zafira Tourer będzie dostępna u dealerów począwszy od stycznia 2012 r.

Jedną z głównych zalet Zafiry Tourer jest salonowy układ siedzeń, sprawiający, że pasażerowie jadący z tyłu mogą cieszyć się niezwykle wysokim poziomem komfortu. Nowy system zapewniający przestronne wnętrze dostępny jest w ramach standardowego wyposażenia najwyższego wariantu Cosmo, w wersji Enjoy można go dokupić za tysiąc złotych. Z trzech siedzeń drugiego rzędu za pomocą kilku ruchów można zrobić dwa, co daje pasażerom dużo więcej miejsca na nogi i przestrzeni wokół ramion. Trzecie siedzenie po złożeniu robi się dwukrotnie wyższe i może służyć jako wygodny podłokietnik.

Opel Zafira Tourer w wersji ze zmodernizowanym dieslowskim silnikiem 2,0 CDTI z turbodoładowaniem dostępny jest w trzech wariantach mocy: 110 KM, 130 KM i 165 KM. Ponadto dostępne będą również dwie benzynowe jednostki 1,4 z turbodoładowaniem, o mocy 120 KM i 1,8 o mocy 115 KM. Wszystkie modele oprócz podstawowej wersji benzynowej i dieslowskiej wyposażone są w system Start&Stop.

Wśród całej gamy innowacyjnych technologii, zwiększających bezpieczeństwo, można wymienić na przykład rozmaite systemy wspomagające takie, jak adaptacyjny tempomat oparty na technice radarowej, inteligentną regulację zasięgu świateł (ILR), system rozpoznawania znaków drogowych, system monitorowania martwego pola w lusterku, układ hamowania w razie niebezpieczeństwa kolizji oraz zaawansowany system wspomagający parkowanie. Podstawowym elementem wszystkich nowych systemów jest wielokrotnie nagradzana przednia kamera, a mówiąc dokładniej połączenie przedniej kamery Opla i radaru zabudowanego na grillu (2 000 złotych w pakiecie).

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Opel Zafira
Opel Zafira
Cena podstawowa już od: 82 500 PLN brutto
Dostępne nadwozia: van-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Opel Zafira Wszystko o Opel
Tematy w artykule: Opel Opel Zafira ceny

Podobne wiadomości:

Opel Crossland X – znamy polskie ceny

Opel Crossland X – znamy polskie ceny

Aktualności 2017-03-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.