mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Znamy przyczynę wypadku Prezydenta Dudy

Znamy przyczynę wypadku Prezydenta Dudy

"Rzeczpospolita" ujawniła, że Biuro Ochrony Rządu świadomie narażało Prezydenta Andrzeja Dudę na niebezpieczeństwo, a lista błędów, która doprowadziła do wypadku na A4 jest długa.

Znamy przyczynę wypadku Prezydenta Dudy

Wokół wypadku Prezydenta Dudy z 4 marca pojawiło się wiele mitów i nieścisłości. Teraz wiadomo, jak to było naprawdę. Jak podaje "Rzeczpospolita", rządowe BMW stało od prawie miesiąca w warsztacie, a powodem wizyty był brak sprawnej opony. Ta została uszkodzona 20 stycznia, podczas wyjazdu prezydenta do Krakowa.

Nowej gumy nie zamówiono, a samochód był pilnie potrzebny, więc w pośpiechu wzięto starą oponę z magazynu, którą przeznaczono do utylizacji. Mało tego, gazeta podaje, że podczas jazdy wielokrotnie komputer pokładowy miał informować o nieprawidłowym ciśnieniu w oponach, ale kierowca ignorował te sygnały.

Oliwy do ognia dolała nadmierna prędkość, z jaką po autostradzie A4 jechało rządowe BMW. Specjaliści twierdzą, że 4-tonowa limyzuna jest w stanie pojechać 180 km/h, ale tylko przez krótki czas, nie jest przystosowana do stałej jazdy z taką szybkością. Kolejnym błędem był brak karetki podążającej za kolumną samochodów, która według przepisów powinna tam jechać.

Komentuj:

marko1 2016-03-21

"Kolejnym błędem był brak karetki podążającej za kolumną samochodów, która według przepisów powinna tam jechać." panie Konradzie M. zapomniał pan jeszcze o jednostkach ochrony przeciwpożarowej, policji, ratownictwa chemicznego, Straży Granicznej, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, Inspekcji Transportu Drogowego i jednostki niewymienione.

Malllicki 2016-03-21

Co jak co, ale oszczędzanie na aucie to oszczędzanie na bezpieczeństwie i to nie tylko swoim, a tego nie polecam.

MarekWawa 2016-03-21

Tak to jest jak się chce oszczędzać na aucie , i nie liczyć się życie które jest bezcenne.

rhw 2016-03-19

TAK TO JEST W POLSCE NIE SZANUJE SIĘ LUDZI ,KTÓRZY MAJĄ WIEDZE I DOŚWIADCZENIE, ZATRUDNIA SIĘ TYLKO TAKICH CO SIĘ NIE WYCHYLAJA I PODLIZUJĄ, A CO DO AUT , BIEDA BIEDĄ ALE JAK KUPOWAŁEM NOWE MAŁE AUTO BO NA TAKIE MNIE STAĆ TO WIELU MOICH ZNAJOMYCH DZIWIŁO SIE I MÓWIŁA NO WIESZ ZA 25- 30 TYŚ TO MOŻNA KUPIĆ WYPAŚ "NÓWKĘ" DUŻE A NIE TAKIE MAŁE ! PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ ZAWSZE WYCHODZI W ZIMIE , BO JA MAM ZAWSZE OPONY ZIMOWE I TO NA FELGACH A ONI NIE KUPUJĄ BO ICH NIE STAĆ NA KOMPLET ZIMÓWEK DUŻE AUTA DUŻE KOLA DUŻA KASA ! I JESZCZE JEDNO W TV CZY GAZETACH MOTORYZACYJNYCH JEST KUPA NIE SPELNA ROZUMU DZIENNIKARZY KTÓRZY UWAŻAJĄ ZA DOBRE TYLKO TE AUTA KTÓRE PRZYŚPIESZAJA DO SETKI PONIŻĘ 5 SEK INNE SĄ ZŁE ! ( POLECAM DO TESTÓW PRZYŚPIESZENIA RANNĄ PRZEJAŻDŻKĘ PO AL. SOLIDARNOŚCI W W-WIE !!!

~jo 2016-03-18

No proszę .Nawet tu można spotkać PO lityczne hieny.,.szKODa że jest okres ochronny na szKODniki

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.