mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Znane i lubiane

Znane i lubiane

Opony produkowane przez Firmę Oponiarską Dębica S.A. zostały najlepszym produktem w kategorii Auto w ankiecie miesięcznika Reader's Digest.

Ponad 51% uczestników tegorocznej ankiety uznało, że to właśnie opony Dębica są najlepszym produktem roku 2006 w kategorii Auto. Opony, które znalazły się na drugim miejscu wskazało tylko 21.3% ankietowanych.

"Jesteśmy dumni z tak pozytywnej oceny czytelników, dla których od wielu już lat opony Dębica to synonim wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu naszych pracowników, Firma Oponiarska Dębica S.A. należy do największych polskich eksporterów, a nasze produkty sprzedawane są w kilkudziesięciu krajach świata" - powiedział Zdzisław Chabowski, Prezes Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

Marka Dębica od lat jest jedną z najsilniejszych polskich marek. W ubiegłorocznym rankingu "Rzeczpospolitej" i firmy konsultingowej Ernst&Young, oceniającym 180 przedsiębiorstw, Dębica została uznana za drugą najbardziej pamiętaną przez konsumentów markę, pokonując w tej kategorii m.in. TVP1, Gazetę Wyborczą czy TP S.A.

Firma Oponiarska Dębica S.A., produkująca opony marki Dębica, jest liderem polskiego rynku opon do samochodów osobowych i dostawczych. Od 1995 r. inwestorem strategicznym w spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tire & Rubber Company. Firma Oponiarska Dębica S.A. sprzedaje swoje produkty w Polsce i 60 krajach na sześciu kontynentach, m.in. do: Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, USA i Brazylii.

Przeczytaj także:

Goodyear otworzy Centrum Usług Finansowych (2006-10-12)

Goodyear - największy kontrakt w Europie (2006-04-27)

Tarnowski magazyn Dębicy (2005-10-20)

Silna marka Dębica (2005-06-10)

Dębica - największa fabryka Goodyeara w Europie! (2005-03-22)

 

Tematy w artykule: dostawcy podkarpackie

Podobne wiadomości:

Droga S19 z unijnym dofinansowaniem

Droga S19 z unijnym dofinansowaniem

Polskie drogi 2016-02-19

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje...

Polskie drogi 2017-12-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.