mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Znane władze polskiej Mazdy

Znane władze polskiej Mazdy

Japońsko-polski duet stanie na czele ponownie tworzonego oficjalnego polskiego przedstawicielstwa Mazdy. Mazda Motor Europe oficjalnie ogłosiła nazwiska dwóch najważniejszych osób w strukturach firmy.

Znane władze polskiej Mazdy
Na czele oddziału Mazdy w Polsce stanie Shunsuke Hamamoto, który obejmie funkcję dyrektora zarządzającego. Dyrektorem generalnym mianowany został zaś Wojciech Halarewicz, znany m.in. z Fiata, gdzie do końca października piastował funkcję dyrektora handlowego.

Shunsuke Hamamoto odpowiedzialny będzie za stworzenie oraz późniejszą koordynację struktur polskiego oddziału japońskiej marki. Z kolei Wojciech Halarewicz będzie kierował działalnością handlową firmy, a w początkowym okresie do jego obowiązków należeć będzie też stworzenie sieci dealerskiej marki.

Choć początkowo Mazda w Polsce miała rozpocząć swoją działalność w kwietniu przyszłego roku, to jest duża szansa, iż nastąpi to dużo wcześniej, nawet w pierwszym miesiącu roku.

Do tego czasu mają powstać salony sprzedaży i obsługi posprzedażnej w największych polskich miastach - Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz w Katowicach. Oczywiście dostępna gama modelowa obejmować będzie także dwie najświeższe nowości koncernu - modele Mazda2 oraz Mazda6.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mazda
Tematy w artykule: Mazda Mazda

Podobne wiadomości:

Detroit 2008: Batmobil Mazdy

auto motor i sport 0000-00-00

Detroit 2008: Batmobil Mazdy

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~dejfit 2008-05-22

w maździe lejesz tylko benzynke. Wankla poprosze!

~maciek 2008-01-16

czy coś wiecie na temat eksploatacji mazdy? Ile kosztuje przegląd i wymiana podstawowych podzespołów? jak to się ma do francuskich aut?

~eda 2007-12-22

nigdy nie dam nic złego powiedzieć o tych samochodach. ci co myślą inaczej nie potrafią obsługiwać pojazdów , dlatego swoje niepowodzenia zwalają na samochody.

~Mazdaaaaaa 2007-12-06

Mazdy,to najbardziej niezawodne samochody jakie jeżdzą po polskich niby drogach.Posiadam mazdy; 15,10 i 2-letnią. Wiem co mówię.

~jurek 2007-11-26

Czy ktos wie gdzie mozna sie dowiedziec kiedy bedzie mozna kupic mazde 2 z oficjalnej powstajacej obecnie sieci sprzedazy mazdy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.