mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Znane władze polskiej Mazdy

Znane władze polskiej Mazdy

Japońsko-polski duet stanie na czele ponownie tworzonego oficjalnego polskiego przedstawicielstwa Mazdy. Mazda Motor Europe oficjalnie ogłosiła nazwiska dwóch najważniejszych osób w strukturach firmy.

Znane władze polskiej Mazdy
Na czele oddziału Mazdy w Polsce stanie Shunsuke Hamamoto, który obejmie funkcję dyrektora zarządzającego. Dyrektorem generalnym mianowany został zaś Wojciech Halarewicz, znany m.in. z Fiata, gdzie do końca października piastował funkcję dyrektora handlowego.

Shunsuke Hamamoto odpowiedzialny będzie za stworzenie oraz późniejszą koordynację struktur polskiego oddziału japońskiej marki. Z kolei Wojciech Halarewicz będzie kierował działalnością handlową firmy, a w początkowym okresie do jego obowiązków należeć będzie też stworzenie sieci dealerskiej marki.

Choć początkowo Mazda w Polsce miała rozpocząć swoją działalność w kwietniu przyszłego roku, to jest duża szansa, iż nastąpi to dużo wcześniej, nawet w pierwszym miesiącu roku.

Do tego czasu mają powstać salony sprzedaży i obsługi posprzedażnej w największych polskich miastach - Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz w Katowicach. Oczywiście dostępna gama modelowa obejmować będzie także dwie najświeższe nowości koncernu - modele Mazda2 oraz Mazda6.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mazda
Tematy w artykule: Mazda Mazda

Podobne wiadomości:

Detroit 2008: Batmobil Mazdy

auto motor i sport 0000-00-00

Sedan dla Chińczyków

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~dejfit 2008-05-22

w maździe lejesz tylko benzynke. Wankla poprosze!

~maciek 2008-01-16

czy coś wiecie na temat eksploatacji mazdy? Ile kosztuje przegląd i wymiana podstawowych podzespołów? jak to się ma do francuskich aut?

~eda 2007-12-22

nigdy nie dam nic złego powiedzieć o tych samochodach. ci co myślą inaczej nie potrafią obsługiwać pojazdów , dlatego swoje niepowodzenia zwalają na samochody.

~Mazdaaaaaa 2007-12-06

Mazdy,to najbardziej niezawodne samochody jakie jeżdzą po polskich niby drogach.Posiadam mazdy; 15,10 i 2-letnią. Wiem co mówię.

~jurek 2007-11-26

Czy ktos wie gdzie mozna sie dowiedziec kiedy bedzie mozna kupic mazde 2 z oficjalnej powstajacej obecnie sieci sprzedazy mazdy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.