mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Znany polski tenisista wybiera Toyotę

Znany polski tenisista wybiera Toyotę

Mariusz Fyrstenberg, polski tenisista odnoszący sukcesy przede wszystkim w grze podwójnej, zdecydował się na najnowszą Toyotę RAV4. Wybór nie był zbyy trudny, bowiem Fyrstenberg od lat jeździ samochodami tej japońskiej marki.

Znany polski tenisista wybiera Toyotę
Mariusz Fyrstenberg, popularny "Frytka", od ponad dziesięciu lat występuje z Marcinem Matkowskim jako polska para deblowa na kortach prestiżowych imprez tenisowych na całym świecie. Zdobyli w sumie czternaście tytułów, wygrywając w turniejach najwyższej rangi, oraz dwadzieścia dwa razy dochodzili do finałów największych turniejów.

Od 2006 roku utrzymują się nieprzerwanie w pierwszej dziesiątce rankingu deblistów ATP (Association of Tennis Professionals). Najwyższe, czwarte miejsce uzyskali na koniec 2010 roku. Fyrstenberg i Matkowski są także wielokrotnymi polskimi Olimpijczykami. Brali udział w Igrzyskach Olimpijskich w Atenach, Pekinie i Londynie. W Pekinie doszli do ćwierćfinału, co było najlepszym wynikiem tej dyscypliny sportu w historii Igrzysk.

Wybierając nowy samochód, jak sam powiedział, Fyrstenberg zwracał uwagę na markę o najlepszej reputacji i udokumentowanej jakości, oraz szukał modelu o dużej wszechstronności i wysokim poziomie bezpieczeństwa, sprzyjającego aktywnemu trybowi życia. Dlatego wybór padł na najnowszą Toyotę RAV4, czyli światową ikonę samochodów typu SUV.

Fyrstenberg podkreślił przy tej okazji, że od lat pasjonuje się samochodami, nie będąc w tym odosobniony wśród innych tenisistów: "Wielu zawodników zarabia duże pieniądze i codziennie widzę, jakimi autami jeżdżą. Muszę powiedzieć, że cała reprezentacja w tenisie interesuje się autami, rozmawiamy o tym w szatni".

Markę Toyota Fyrstenberg darzy szczególnym zaufaniem: "Najnowsza RAV4, którą teraz będę jeździł, nie jest moją pierwszą Toyotą w życiu, więc tak się przywiązałem, że chyba już tak na zawsze zostanie. Ja jestem bardzo wygodnym człowiekiem, więc lubię jak jest komfortowo. W RAV4 szczególnie podoba mi się wszechstronność tego samochodu, olbrzymie wnętrze, oraz eleganckie wykończenie, a szczególnie białe przeszycie wzdłuż całej deski rozdzielczej”.

Toyota RAV4 jest najczęściej wybieranym w Polsce klasycznym SUV-em, z liczbą ponad 1900 zarejestrowanych egzemplarzy od początku roku.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Toyota RAV4 Wszystko o Toyota
Tematy w artykule: Toyota Toyota RAV4

Podobne wiadomości:

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Aktualności 2017-10-05

Toyota GT86 sedan: zgoda na produkcję!

auto motor i sport 0000-00-00

Pewne źródła w Toyocie mówią, że produkcja modelu GT86 w wersji sedan jest już potwierdzona.

Komentuj:

~radwanski 2013-10-09

A myślałem ze fibak

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.