mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Znany szef Infiniti w Polsce

Znany szef Infiniti w Polsce

Generalnym Menadżerem Centrum Infiniti Warszawa, które w końcu października oficjalnie już rozpocznie sprzedaż samochodów marki Infiniti na naszym rynku, został Grzegorz Szczypior.

Znany szef Infiniti w Polsce
Grzegorz Szczypior karierę zawodową rozpoczął jako doradca serwisu w warszawskim dealerstwie Ford OMC Motors, które – podobnie jak Centrum Infiniti Warszawa – należy do Grupy PGD. Doświadczenie z zarządzania dealerami oraz budowaniem standardów obsługi zdobywał w DaimlerChrysler Automotive Polska, gdzie przez blisko 3 lata pełnił funkcję Area Aftersales Managera. Następnie przez prawie 6 lat związany był z BMW Polska gdzie przez ostanie trzy lata zajmował stanowisko Area Sales Managera i był odpowiedzialny między innymi za organizację sieci sprzedaży samochodów marek BMW i MINI oraz za realizację sprzedaży BMW na rynku polskim.

Z wykształcenia jest technikiem samochodowym i magistrem ekonomii ze specjalnością administracja gospodarcza. Ma 36 lat, a jego wielką pozazawodową pasją są akwarystyka morska oraz Formuła 1.

Szef nowo wchodzącej na polski rynek marki za najważniejsze zadanie uważa obecnie zbudowanie zespołu ambasadorów marki Infiniti. - Tak jak wyjątkowe są samochody oraz salony Infiniti, tak i wymagania stawiane ambasadorom marki są szczególne – przyznaje Grzegorz Szczypior – Wynikają one z filozofii Infiniti, której wyróżnikiem jest stała spersonalizowana opieka nad każdym z klientów. Dzięki temu niespotykanemu dotychczas w Europie podejściu, właściciel auta ma doświadczać w pełni posiadanie samochodu Infiniti. Ambasadorowie Marki Infiniti mają być partnerami klientów w całym okresie użytkowania samochodu oraz opieki posprzedażnej.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Infiniti
Tematy w artykule: Infiniti

Podobne wiadomości:

Infiniti QX30 - nowy silnik, bogatsze wyposażenie

Infiniti QX30 - nowy silnik, bogatsze...

Aktualności 2017-02-02

Infiniti QX50 Concept - nadchodzi nowy SUV

Infiniti QX50 Concept - nadchodzi nowy SUV

Aktualności 2017-01-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.