mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Znany szef Infiniti w Polsce

Znany szef Infiniti w Polsce

Generalnym Menadżerem Centrum Infiniti Warszawa, które w końcu października oficjalnie już rozpocznie sprzedaż samochodów marki Infiniti na naszym rynku, został Grzegorz Szczypior.

Znany szef Infiniti w Polsce
Grzegorz Szczypior karierę zawodową rozpoczął jako doradca serwisu w warszawskim dealerstwie Ford OMC Motors, które – podobnie jak Centrum Infiniti Warszawa – należy do Grupy PGD. Doświadczenie z zarządzania dealerami oraz budowaniem standardów obsługi zdobywał w DaimlerChrysler Automotive Polska, gdzie przez blisko 3 lata pełnił funkcję Area Aftersales Managera. Następnie przez prawie 6 lat związany był z BMW Polska gdzie przez ostanie trzy lata zajmował stanowisko Area Sales Managera i był odpowiedzialny między innymi za organizację sieci sprzedaży samochodów marek BMW i MINI oraz za realizację sprzedaży BMW na rynku polskim.

Z wykształcenia jest technikiem samochodowym i magistrem ekonomii ze specjalnością administracja gospodarcza. Ma 36 lat, a jego wielką pozazawodową pasją są akwarystyka morska oraz Formuła 1.

Szef nowo wchodzącej na polski rynek marki za najważniejsze zadanie uważa obecnie zbudowanie zespołu ambasadorów marki Infiniti. - Tak jak wyjątkowe są samochody oraz salony Infiniti, tak i wymagania stawiane ambasadorom marki są szczególne – przyznaje Grzegorz Szczypior – Wynikają one z filozofii Infiniti, której wyróżnikiem jest stała spersonalizowana opieka nad każdym z klientów. Dzięki temu niespotykanemu dotychczas w Europie podejściu, właściciel auta ma doświadczać w pełni posiadanie samochodu Infiniti. Ambasadorowie Marki Infiniti mają być partnerami klientów w całym okresie użytkowania samochodu oraz opieki posprzedażnej.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Infiniti
Tematy w artykule: Infiniti

Podobne wiadomości:

Rekordowe półrocze dla Infiniti

Rekordowe półrocze dla Infiniti

Aktualności 2016-07-11

Infiniti QX30 - nowy silnik, bogatsze wyposażenie

Infiniti QX30 - nowy silnik, bogatsze...

Aktualności 2017-02-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda wspiera rajdowe talenty
Skoda wspiera rajdowe talenty
Sportowy oddział Skody rozpoczyna program, który będzie wspierać młode, rajdowe talenty. Pierwszym kierowcą wspieranym przez czeską markę jest 20-letni Fin Juuso Nordgren.