mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Znowu nieszczelności w Oplach

Znowu nieszczelności w Oplach

O tej usterce i związanej z nią kampanią serwisową informowaliśmy już w marcu br. Okazuje się, że General Motors Poland będzie zmuszony rozszerzyć akcję przywoławczą do serwisów dla właścicieli modeli Opel Zafira A i B oraz Combo C.

Znowu nieszczelności w Oplach
General Motors Poland poinformował właśnie o uruchomieniu II cyklu kampanii serwisowej ogłoszonej w marcu br. W niektórych egzemplarzach modeli Opel Zafira A, Opel Zafira B i Opel Combo C - wyprodukowanych w Niemczech, Polsce, Portugalii i Hiszpanii - może dochodzić do przeciekania tulei zaworu elektromagnetycznego butli CNG. W przypadku, gdy usterka nie zostanie usunięta, osoba znajdująca się w samochodzie może wyczuwać zapach gazu.

Jak na razie nie ma żadnych zgłoszeń, że opisana usterka była przyczyną jakichkolwiek wypadków podczas użytkowania samochodu.

Na rynku polskim w drugim etapie kampanii objętych jest 70 samochodów. Wcześniej do serwisów Opla zaproszonych zostało 47 właścicieli wymienionych modeli.

Wszyscy klienci, który zakupili samochody objęte akcją naprawczą są powiadamiani przez autoryzowane serwisy indywidualnymi listami i wzywani do autoryzowanych serwisów w celu sprawdzenia czy w danym samochodzie występuje ww. wada. W przypadku jej wykrycia serwis obowiązany jest do wykonania bezpłatnego usunięcia usterki.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Opel Zafira
Opel Zafira
Cena podstawowa już od: 80 950 PLN brutto
Dostępne nadwozia: van-5dr.
Opel Combo
Opel Combo
Cena podstawowa już od: 62 500 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy

Podobne wiadomości:

Opel Crossland X – znamy polskie ceny

Opel Crossland X – znamy polskie ceny

Aktualności 2017-03-20

Nowy Opel Insignia - znamy polskie ceny i wyposażenie

Nowy Opel Insignia - znamy polskie ceny i...

Aktualności 2017-02-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Auris Selection w polskich salonach - ceny
Toyota Auris Selection w polskich salonach - ceny
Oferta Toyoty Auris poszerzyła się o trzy wersje: Selection Pure, Selection Platinum i Selection Passion. Auto można zamawiać w polskich salonach już od początku maja, a ceny startują od 81,9 tys. zł.