mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zobacz najnowszy model Tata na żywo

Zobacz najnowszy model Tata na żywo

Marubeni Motors Poland, oficjalny importer samochodów marki Tata organizuje dni otwarte nowego modelu na polskim rynku – Tata Indica Vista.

Zobacz najnowszy model Tata na żywo
Dni otwarte odbywać się będą w dniach 17-25 września we wszystkich autoryzowanych salonach marki Tata. W tym okresie będzie można dokładnie zapoznać się z nowym modelem, zdobyć szczegółowe informacje na temat wyposażenia i specyfikacji technicznych oraz odbyć jazdę próbną. Każdy uczestnik jazdy próbnej ma także szansę na wygranie modelu Indica Vista na okres jednego, wybranego przez siebie tygodnia.

Tata Indica Vista to całkowicie odmieniony następca modelu Indica. Jest to zupełnie nowa konstrukcja, auto bardziej przestronne i komfortowe, a do tego jeszcze lepiej wyposażone. Pomimo wielu zmian i widocznych aspiracji do wyższego segmentu, Indica Vista jest dostępna już od 29.950zł. Z myślą o właścicielach firm, Indica Vista występuje także w wersji z homologacją ciężarową.

Podobnie jak inne modele w ofercie Tata Motors, Indica Vista oferowana z 3-letnią gwarancją producenta z limitem 100 tys. km oraz pakietem 24h Road Assistance obejmującym 3 lata eksploatacji.

Podobne wiadomości:

Indica Vista w drodze do salonów

auto motor i sport 0000-00-00

Wpadka Tata Motors z nazwą modelu

Wpadka Tata Motors z nazwą modelu

Aktualności 2016-02-24

Komentuj:

~Soluszyn 2010-09-20

Bez rewelacji, coś jak KIŁA Venga

~niezalezny 2010-09-19

BRAWO nic nie robi tak dobrze jak KONKURENCJA na rynku!!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross