mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zobacz wnętrze nowej Pandy

Zobacz wnętrze nowej Pandy

Na trzecią generację Fiata Pandy jeszcze chwilę będziemy musieli poczekać. W oczekiwaniu na nową Pandę, Fiat przedstawia film, w którym możemy podziwiać wnętrze nowego miejskiego Fiata.

Zobacz wnętrze nowej Pandy
We wnętrzu trzeciej generacji znajdziemy więcej miejsca w porównaniu do poprzedniczki. Dostęp do wnętrza jest łatwiejszy dzięki zastosowaniu foteli typu "slim". Bagażnik nowej Pandy ma pojemność 260 l gdy przesuniemy tylną kanapę do przodu. Po złożeniu tylnych oparć otrzymujemy pojemność wynoszącą 870 litrów.

Samochód otrzymał nową deskę rozdzielczą, która swoją stylistyką ma nawiązywać do tej z pierwszej generacji Pandy. W środku znajdziemy 14 przydatnych schowków oraz nowość w postaci futerału na okulary, który jest umieszczony nad szybą kierowcy.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Fiat Panda
Fiat Panda
Cena podstawowa już od: 34 600 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy
Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat Panda Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat Fiat Panda

Podobne wiadomości:

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Aktualności 2017-07-13

Panda od Abartha

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Fiatmaniak 2011-12-20

Panda od zawsze była świetna, zapewne w przypadku nowej wersji nic się w tym temacie nie zmieni. Panda zostanie odświeżona, wzbogacona i zyska nowocześniejszy design. Czyli będzie tak- wszystkie plusy Pandy pomnożone przez 100 i zamknięte w nowej, pięknej karoserii.

~radush 2011-12-01

Film świetnie prezentuje nam jaka będzie Panda III. Przestronna, praktyczna, stylowa i niebrzydka. Patrząc na znaczenie tego samochodu na rynku trzeba przyznać że Fiat nie zawiódł, i nowa Panda jest jeszcze lepsza niż jej świetna poprzedniczka. Wydaje mi się że w swoim segmencie Panda nadal będzie bezkonkurencyjna i że nie prędko się to zmieni.

~samochodziarz 2011-12-01

Po filmiku widać, że to ergonomiczne, ładne i bardzo praktyczne wnętrze.<br /> Nie dość, że można przewieźć długie przedmioty jak narty, to dość pokaźne wymiary pionowe pozwalają na przewiezienie dużych rzeczy takich jak np. TV. A to wszystko w Pandzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active
Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active
Nowy Ford Focus zadebiutuje dopiero po imprezie w Genewie, ale na szwajcarskich halach wystawowych nie zabraknie kilku nowości od producenta spod tego znaku. Jedną z nich będzie odświeżony Ford Ka+.