mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zostań kierowcą VERVA Racing TEAM!

Zostań kierowcą VERVA Racing TEAM!

Zespół Verva Racing Team po raz kolejny daje szansę młodym i zdolnym polskim kierowcom wyścigowym. Dziś startuje nabór w, którym będzie można rywalizować o miejsce w zespole.

Zostań kierowcą VERVA Racing TEAM!
Szczęśliwa osoba, która otrzyma szanse od PKN Orlen będzie mogła startować za kierownicą Porsche w prestiżowej serii Porsche Supercup, która rozgrywana jest na torach Fomuły Jeden. Aby wziąć udział w naborze trzeba spełnić kilka warunków. Po pierwsze trzeba posiadać polskie obywatelstwo i być w wieku 17-26 lat. Kandydat powinie mierzyć mniej niż 189 cm wzrostu i ważyć 90 kg. Niestety, nie każdy będzie mógł wziąć udział w naborze. Ważnym warunkiem jest posiadanie licencji wyścigowej oraz udokumentowane doświadczenie w międzynarodowych seriach wyścigowych. Kandydat będzie musiał również spełniać wymagania formalne konieczne do startów serii Porsche Supercup.

Nabór będzie składał się z czterech etapów. W pierwszym należy przesłać wypełnione i podpisane dokumenty: kwestionariusz oraz regulamin, dostępne na stronie internetowej zespołu. W drugim etapie spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń Rada Ekspertów wyłoni od 3 do 5 kandydatów, którzy wezmą udział w testach na torze wyścigowym - będzie to trzeci etap. W ostatnim czwartym etapie Rada Ekspertów wraz z PKN ORLEN wybierze kierowcę, który będzie reprezentował barwy Verva Racing Team w pucharze Porsche Supercup obok Kuby Giermaziaka. Na przesłanie zgłoszeń kandydaci mają czas do 8 lutego.

Podobne wiadomości:

Pierwszy po wojnie Polak pojedzie w 24h Le Mans

Pierwszy po wojnie Polak pojedzie w 24h Le...

Aktualności 2015-03-24

Polak wicemistrzem Porsche Supercup

Polak wicemistrzem Porsche Supercup

Aktualności 2014-11-03

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Audi A1 to najmniejszy model w gamie niemieckiego producenta. Samochód debiutuje w pięciodrzwiowej wersji Sportback. Producent raczej nie wprowadzi do sprzedaży wariantu trzydrzwiowego.

Zalando Zalando