mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zostań kierowcą VERVA Racing TEAM!

Zostań kierowcą VERVA Racing TEAM!

Zespół Verva Racing Team po raz kolejny daje szansę młodym i zdolnym polskim kierowcom wyścigowym. Dziś startuje nabór w, którym będzie można rywalizować o miejsce w zespole.

Zostań kierowcą VERVA Racing TEAM!
Szczęśliwa osoba, która otrzyma szanse od PKN Orlen będzie mogła startować za kierownicą Porsche w prestiżowej serii Porsche Supercup, która rozgrywana jest na torach Fomuły Jeden. Aby wziąć udział w naborze trzeba spełnić kilka warunków. Po pierwsze trzeba posiadać polskie obywatelstwo i być w wieku 17-26 lat. Kandydat powinie mierzyć mniej niż 189 cm wzrostu i ważyć 90 kg. Niestety, nie każdy będzie mógł wziąć udział w naborze. Ważnym warunkiem jest posiadanie licencji wyścigowej oraz udokumentowane doświadczenie w międzynarodowych seriach wyścigowych. Kandydat będzie musiał również spełniać wymagania formalne konieczne do startów serii Porsche Supercup.

Nabór będzie składał się z czterech etapów. W pierwszym należy przesłać wypełnione i podpisane dokumenty: kwestionariusz oraz regulamin, dostępne na stronie internetowej zespołu. W drugim etapie spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń Rada Ekspertów wyłoni od 3 do 5 kandydatów, którzy wezmą udział w testach na torze wyścigowym - będzie to trzeci etap. W ostatnim czwartym etapie Rada Ekspertów wraz z PKN ORLEN wybierze kierowcę, który będzie reprezentował barwy Verva Racing Team w pucharze Porsche Supercup obok Kuby Giermaziaka. Na przesłanie zgłoszeń kandydaci mają czas do 8 lutego.

Podobne wiadomości:

Orlen będzie miał e-stacje

Orlen będzie miał e-stacje

Aktualności 2015-07-08

Gwiazdy Top Gear na Verva Street Racing w Warszawie

Gwiazdy Top Gear na Verva Street Racing w...

Aktualności 2015-06-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bolesławiec kupi niskoemisyjne autobusy
Bolesławiec kupi niskoemisyjne autobusy
Kolejne polskie miasto zainwestuje w ekologiczne autobusy. Samorząd Bolesławca wyda 12 mln zł na zakup kilkunastu egzemplarzy autobusów dla Miejskiego Zakładu Komunikacji. Część pieniędzy pochodzi z dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014 – 2020.