Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Życie jest piękne

Życie jest piękne

Nowa kampania Citroena C3.

Nowa kampania Citroena C3 jest skierowana do mężczyzn i kobiet w wieku od 25 do 44 lat mieszkających w dużych miastach, z przychodami powyżej przeciętnej. Aktywni zawodowo, pewni siebie i inteligentni. Są otwarci, ciekawi świata i zaznajomieni z wszystkimi nowinkami technicznymi, które sprawiają, że ich życie jest prostsze...

Często używają Internetu zdając sobie sprawę z jego potencjału (np. bankowość internetowa). Samochód jest dla nich czymś więcej niż środkiem lokomocji. Odzwierciedla ich podejście do życia, ale jednocześnie powinien być oryginalnie zaprojektowany, ergonomiczny, praktyczny i zawansowany technologicznie. Od samochodu oczekują najlepszych rozwiązań.

W reklamie agencja posłużyła się motywem różowych okularów wychodząc z założenia, że są najlepszą ilustracją hasła „Życie jest piękne”. Świat oglądany przez przysłowiowe różowe okulary jest ciekawszy, weselszy, w końcu piękniejszy. Tak samo jest z Nowym Citroenem C3. Wystarczy się nim przejechać by wiedzieć, że to co otacza nas dookoła wydaje się lepsze i piękniejsze. Świat oglądany zza szyb Nowego Citroena C3 jest właśnie takim wymarzonym światem zza różowych okularów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli firma produkująca luksusowe nagłośnienie, wypuściła własnie na rynek głośnik sygnowany logo brytyjskiej marki samochodów. Co oferuje poza znaczniem Bentleya?