Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > "Bezpiecznie. W drogę!"

"Bezpiecznie. W drogę!"

Przed nadchodzącym sezonem urlopowym firma Continental zorganizuje akcję społeczno-edukacyjną "Bezpiecznie. W drogę!", której celem jest promocja bezpieczeństwa podróży autokarowych dzieci i młodzieży.

Program "Bezpiecznie. W drogę!" będzie się składać z działań prowadzonych do mediów i akcji informacyjnej dla rodziców, dzieci,  kierowców, przewoźników autokarowych i organizatorów wyjazdów dzieci i młodzieży.

- Chcielibyśmy poruszyć temat bezpiecznych podróży autokarowych po polskich drogach w kontekście wyjazdów wakacyjnych dzieci i młodzieży. Przedstawimy problem bezpieczeństwa podróży z różnych perspektyw, ponieważ wierzymy, że tym sposobem uda nam się zwrócić uwagę opinii publicznej na kwestie, które są naprawdę istotne, a których się często nie dostrzega – mówi Marcin Cywiński, Specjalista ds. Marketingu w Dziale Opon Ciężarowych, Continental Opony Polska Sp. z o.o. - Zwrócimy się do dzieci, by podnieść ich świadomość na temat reguł bezpiecznego zachowania w autokarze, a także do rodziców, by przedstawić im zasady odpowiedniego przygotowania samochodu, tak by podróż była bezpieczna i wygodna. Z kolei wśród kierowców, organizatorów wypoczynku i przewoźników będziemy promowali zasady poprawnego, wygodnego i bezpiecznego przewozu dzieci i młodzieży autokarami.

Program będzie prowadzony w sześciu miastach: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk i Bydgoszcz. Inauguracja działań planowana jest na koniec maja 2007 r. w Warszawie, a zakończenie na październik 2007 r.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ITD ostro kontroluje autobusy i gimbusy
ITD ostro kontroluje autobusy i gimbusy
Nie mamy dobrych wiadomości po pierwszym miesiącu nowego roku szkolnego. Inspekcja Transportu Drogowego skontrolowała we wrześniu pojazdy przewożące dzieci do szkoły. Okazało się, że co szósty jest niesprawny.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj