mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > „Byki i Niedźwiedzie” dla Ursus SA

„Byki i Niedźwiedzie” dla Ursus SA

Redakcje Gazety Giełdy „Parkiet” oraz „Rzeczpospolitej” wybrały zwycięzców spółki roku 2012 z sWIG80. W tym roku po raz pierwszy wśród nominowanych znalazła się spółka Ursus od razu zdobywając statuetkę „Byki i Niedźwiedzie”.

„Byki i Niedźwiedzie” dla Ursus SA
Kapituła doceniła przede wszystkim przemyślaną strategię, związaną z rozwojem i odbudową marki Ursus, która pozwoliła szybko i skutecznie rozwinąć sztandarowy produkt i poszerzać ofertę. Do statuetki w kategorii Giełdowa Spółka Roku 2012 sWIG80 nominowanych zostało 5 spółek, z których najlepszą okazał się Ursus.  

- Obecny sukces zawdzięczamy ciężkiej pracy całego zespołu ludzi zaangażowanych w ten projekt - powiedział Karol Zarajczyk, wiceprezes Ursus SA - To dzięki ich wysiłkom udało nam się w rok czasu zasłużyć na statuetkę którą właśnie trzymam w rękach. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami jest jeszcze mnóstwo ciężkiej pracy na drodze do odbudowy dawnej świetności Ursusa.
Wyróżnieniem jest już sama nominacja, gdyż zwycięzców wybiera się spośród niemal pół tysiąca spółek i liczonych w dziesiątkach instytucji finansowych. Nagrody „Byki i Niedźwiedzie” oraz Złote Portfele wręczane są osobom i instytucjom, które szczególnie wyróżniły się na polskim rynku finansowym.

Nagrody przyznawane przez Gazetę Giełdy "Parkiet" mają  wieloletnią  tradycję i stałe miejsce w świadomości inwestorów i biznesu. Promują m.in. kompetencje, dobre zarządzanie, przestrzeganie zasad uczciwej konkurencji, słowem osoby i przedsiębiorstwa, którym można zaufać. Statuetki otrzymają najlepsi w kategoriach m.in.: debiut roku, analityk rynku ekonomicznego, analityk makroekonomiczny, prezes roku, najlepiej zarządzana spółka giełdowa, instytucje promujące skutecznie zasady ładu korporacyjnego oraz najlepsza inwestycja w spółkę giełdową.
Tematy w artykule: pojazdy specjalistyczne

Podobne wiadomości:

Solaris dostarczy trolejbusy do Esslingen

Solaris dostarczy trolejbusy do Esslingen

Ciężarówki i Autobusy 2014-12-09

Ursusy w Etiopii

Ursusy w Etiopii

Aktualności 2014-09-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Polska importerem roku
Skoda Polska importerem roku
Skoda Polska po raz pierwszy w historii zdobyła prestiżowy tytuł „Importer of the Year" za rok 2016. To najważniejsze wyróżnienie, jakie marka mogła otrzymać z rąk czeskiego producenta samochodów.