mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > „Byki i Niedźwiedzie” dla Ursus SA

„Byki i Niedźwiedzie” dla Ursus SA

Redakcje Gazety Giełdy „Parkiet” oraz „Rzeczpospolitej” wybrały zwycięzców spółki roku 2012 z sWIG80. W tym roku po raz pierwszy wśród nominowanych znalazła się spółka Ursus od razu zdobywając statuetkę „Byki i Niedźwiedzie”.

„Byki i Niedźwiedzie” dla Ursus SA
Kapituła doceniła przede wszystkim przemyślaną strategię, związaną z rozwojem i odbudową marki Ursus, która pozwoliła szybko i skutecznie rozwinąć sztandarowy produkt i poszerzać ofertę. Do statuetki w kategorii Giełdowa Spółka Roku 2012 sWIG80 nominowanych zostało 5 spółek, z których najlepszą okazał się Ursus.  

- Obecny sukces zawdzięczamy ciężkiej pracy całego zespołu ludzi zaangażowanych w ten projekt - powiedział Karol Zarajczyk, wiceprezes Ursus SA - To dzięki ich wysiłkom udało nam się w rok czasu zasłużyć na statuetkę którą właśnie trzymam w rękach. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami jest jeszcze mnóstwo ciężkiej pracy na drodze do odbudowy dawnej świetności Ursusa.
Wyróżnieniem jest już sama nominacja, gdyż zwycięzców wybiera się spośród niemal pół tysiąca spółek i liczonych w dziesiątkach instytucji finansowych. Nagrody „Byki i Niedźwiedzie” oraz Złote Portfele wręczane są osobom i instytucjom, które szczególnie wyróżniły się na polskim rynku finansowym.

Nagrody przyznawane przez Gazetę Giełdy "Parkiet" mają  wieloletnią  tradycję i stałe miejsce w świadomości inwestorów i biznesu. Promują m.in. kompetencje, dobre zarządzanie, przestrzeganie zasad uczciwej konkurencji, słowem osoby i przedsiębiorstwa, którym można zaufać. Statuetki otrzymają najlepsi w kategoriach m.in.: debiut roku, analityk rynku ekonomicznego, analityk makroekonomiczny, prezes roku, najlepiej zarządzana spółka giełdowa, instytucje promujące skutecznie zasady ładu korporacyjnego oraz najlepsza inwestycja w spółkę giełdową.
Tematy w artykule: pojazdy specjalistyczne

Podobne wiadomości:

Pociągi z Pesy dla PKP Intercity

Pociągi z Pesy dla PKP Intercity

Aktualności 2014-05-26

Scania: elastycznie i szybko

Scania: elastycznie i szybko

Ciężarówki i Autobusy 2014-04-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.