mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > ?Cichy? sukces Rometa

?Cichy? sukces Rometa

Jedyny aktualnie w Polsce producent motocykli i motorowerów, firma Arkus & Romet Group, został wyróżniony przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Podczas finałowej gali konkursu nagrodzone zostały modele Ogar 900 i CRS 50.

?Cichy? sukces Rometa
Firma Arkus & Romet została wyróżniona podczas uroczystej finałowej Gali XV edycji konkursu Dobry Wzór 2007. Zaprezentowane przez firmę produkty, motocykle Ogar 900 i CRS 50 zostały dostrzeżone przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Według IWP motocykl Ogar 900 ma oryginalną stylizację, zgodną ze współczesnymi trendami segmentowego podziału obudowy na poszczególne elementy, która budzi skojarzenia z formami zoomorficznymi. Natomiast model CRS 50 wyróżnia się formą nawiązującą do konstrukcji sportowych, spełniającą oczekiwania młodego pokolenia motocyklistów.

Firma Arkus & Romet Group miała niepowtarzalną szansę skonfrontowania swoich produktów z dużą konkurencją projektów czołowych firm. Dojście do finału Konkursu dało szansę na szczególne wyróżnienie dwóch produktów cieszących się w tym sezonie dużą popularnością wśród klientów. Fakt, aby produkty były wyjątkowe pod względem designu - to obecnie zdecydowany argument na rynku konsumenckim.
Tematy w artykule: polska motoryzacja

Podobne wiadomości:

Warszawa, Syrena, Polonez - powrót polskiej motoryzacji?

Warszawa, Syrena, Polonez - powrót polskiej...

Aktualności 2015-09-23

Rekordowa produkcja samochodów w Polsce

Rekordowa produkcja samochodów w Polsce

Aktualności 2015-07-07

Komentuj:

~raiders 2008-06-16

brawo:) należy podziwiać tych którym się chce coś w tym chorym kraju robić :)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy
Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy
Dobra wiadomość jest taka, że Mitsubishi finalnie nie uśmierciło swojego kompakta. Na rynku pojawi się model Grand Lancer, ale nie będzie dostępny dla klientów w Europie. Zamiast tego pojawi się na wybranych rynkach w Azji.
Odgadnij model Odgadnij model