mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > "Ciemny Pies" sponsorem Rajdu Karkonoskiego

"Ciemny Pies" sponsorem Rajdu Karkonoskiego

Oficjalny importer Dark Dog w Polsce, Firma Schnug Dystrybucja zawarła stosowne porozumienie, na mocy którego Rajd Karkonoski 2010 nazywać się będzie Dark Dog Rajd Karkonoski.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego że udało się zawrzeć porozumienie z organizatorem rajdu - mówi Tomasz Kamiński, Prezes Zarządu Schnug. - Od dłuższego czasu udzielamy się przy różnych projektach rajdowych - od sponsoringu zawodników poprzez program bezpiecznerajdy.pl aż do wspomagania takich inicjatyw, jak RSMP.info oraz rajdowypuchar.pl. Przez cały czas przyglądamy się pracy organizatorów i szukamy miejsca w naszym rajdowym światku. Po raz pierwszy tak mocno wspieramy rundę rajdową i zobaczymy, jaki będzie tego efekt. RSMP ma już wspaniałych sponsorów, my zaczynamy od niższej ligi, której naszym zdaniem brakuje wsparcia, a jest nie mniej ciekawa niż nasza „ekstraliga”. Mamy nadzieję, że wyniki sprzedaży naszego produktu pozwolą kompleksowo wspomagać polskie rajdy w 2011. Rajd Karkonoski jest rundą położoną najbliżej siedziby naszej firmy, to między innymi zadecydowało o naszym wyborze. Oczywiście, decydujący był tutaj również doskonały kontakt z organizatorem rajdu. Jesteśmy przekonani, że uda nam się przygotować świetną oprawę do widowiska, jakie stworzą zawodnicy RPP podczas rajdu DARK DOG Karkonoskiego.

- Jeżeli ktoś powinien być zadowolony to na pewno my jako organizatorzy Rajdu Karkonoskiego ponieważ wiążemy się z firmą DARK DOG, która jest obecna w sportach motorowych na świecie od dawna - powiedział dyrektor rajdu, Marek Kisiel. - Dzięki naszej współpracy będziemy mogli skupić się na aspekcie sportowym rajdu. Z osobami ,które reprezentują firmę DARK DOG, współpracuje się wyśmienicie, a ich oddanie i wkład w rajdy jest nieoceniony czego przykładem jest logistyka (firma Schnug) czy też akcja bezpiecznerajdy, które spotykamy na rajdowych trasach w Polsce. Nasz rajd będzie 7 rundą RPP i 2 rundą Pucharu Łużyc, tak więc możemy liczyć na ciekawe widowisko, a nawet na obecność na odcinkach samochodów WRC. Już 7 lipca rusza nowa odsłona strony www.rajdkarkonoski.pl, na której znajdą Państwo aktualizowane na bieżąco informacje na temat jubileuszowego, 25. DARK DOG Rajdu Karkonoskiego.
Tematy w artykule: Rajd Karkonoski rajd sponsor

Podobne wiadomości:

FC Barcelona i Audi A3 Sportback e-tron

FC Barcelona i Audi A3 Sportback e-tron

Aktualności 2014-11-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando