mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > "Ciemny Pies" sponsorem Rajdu Karkonoskiego

"Ciemny Pies" sponsorem Rajdu Karkonoskiego

Oficjalny importer Dark Dog w Polsce, Firma Schnug Dystrybucja zawarła stosowne porozumienie, na mocy którego Rajd Karkonoski 2010 nazywać się będzie Dark Dog Rajd Karkonoski.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego że udało się zawrzeć porozumienie z organizatorem rajdu - mówi Tomasz Kamiński, Prezes Zarządu Schnug. - Od dłuższego czasu udzielamy się przy różnych projektach rajdowych - od sponsoringu zawodników poprzez program bezpiecznerajdy.pl aż do wspomagania takich inicjatyw, jak RSMP.info oraz rajdowypuchar.pl. Przez cały czas przyglądamy się pracy organizatorów i szukamy miejsca w naszym rajdowym światku. Po raz pierwszy tak mocno wspieramy rundę rajdową i zobaczymy, jaki będzie tego efekt. RSMP ma już wspaniałych sponsorów, my zaczynamy od niższej ligi, której naszym zdaniem brakuje wsparcia, a jest nie mniej ciekawa niż nasza „ekstraliga”. Mamy nadzieję, że wyniki sprzedaży naszego produktu pozwolą kompleksowo wspomagać polskie rajdy w 2011. Rajd Karkonoski jest rundą położoną najbliżej siedziby naszej firmy, to między innymi zadecydowało o naszym wyborze. Oczywiście, decydujący był tutaj również doskonały kontakt z organizatorem rajdu. Jesteśmy przekonani, że uda nam się przygotować świetną oprawę do widowiska, jakie stworzą zawodnicy RPP podczas rajdu DARK DOG Karkonoskiego.

- Jeżeli ktoś powinien być zadowolony to na pewno my jako organizatorzy Rajdu Karkonoskiego ponieważ wiążemy się z firmą DARK DOG, która jest obecna w sportach motorowych na świecie od dawna - powiedział dyrektor rajdu, Marek Kisiel. - Dzięki naszej współpracy będziemy mogli skupić się na aspekcie sportowym rajdu. Z osobami ,które reprezentują firmę DARK DOG, współpracuje się wyśmienicie, a ich oddanie i wkład w rajdy jest nieoceniony czego przykładem jest logistyka (firma Schnug) czy też akcja bezpiecznerajdy, które spotykamy na rajdowych trasach w Polsce. Nasz rajd będzie 7 rundą RPP i 2 rundą Pucharu Łużyc, tak więc możemy liczyć na ciekawe widowisko, a nawet na obecność na odcinkach samochodów WRC. Już 7 lipca rusza nowa odsłona strony www.rajdkarkonoski.pl, na której znajdą Państwo aktualizowane na bieżąco informacje na temat jubileuszowego, 25. DARK DOG Rajdu Karkonoskiego.
Tematy w artykule: Rajd Karkonoski rajd sponsor

Podobne wiadomości:

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Aktualności 2015-10-31

Rajdowa Skoda Fabia gotowa do walki

Rajdowa Skoda Fabia gotowa do walki

Aktualności 2015-04-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Podobno dobrego gustu nie można kupić nawet za największe pieniądze. Jednak całkiem spora suma pieniędzy pozwoli nam kupić coś totalnie bezgustownego. Oto najnowszy samochód od Dartz, który jest potwierdzeniem.