mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > "Moje auto i ja na wakacjach" - konkurs rozstrzygnięty!

"Moje auto i ja na wakacjach" - konkurs rozstrzygnięty!

Wraz z rozpoczęciem sezonu wakacyjnego Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl zorganizowała konkurs, którego tematem przewodnim było hasło: 'Moje auto i ja na wakacjach'. Zarówno ogromna liczba nadesłanych prac, jak i ich wyrównany, wysoki poziom był dla nas miłym zaskoczeniem. Po długich i trudnych obradach udało nam się jednak wybrać zwycięzców trzech edycji konkursu, którzy wyróżnieni zostali atrakcyjnymi nagrodami.

Zasady wakacyjnego konkursu były bardzo proste. Każdy z Czytelników naszego portalu mógł przesłać dowolne zdjęcie, które zostało wykonane na wakacjach. Mogła być to fotografia z najbardziej odległego miejsca, ciekawego czy zabawnego zdarzenia lub niezapomnianej przygody. Jedynym kryterium jakie mogło ograniczyć, a zarazem wysilić pomysłowość autorów było uwiecznienie tych sytuacji w powiązaniu z tematyką motoryzacyjną.

Ilość zgłoszeń i nadesłanych do konkursu zdjęć przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, a kreatywność i oryginalność prac spowodowała, że redakcyjne jury miało przysłowiowy trudny orzech do zgryzienia aby wybrać zwycięzców poszczególnych edycji. W ciągu trzech etapów konkursu jakie zostały rozegrane w okresie od 6 lipca do 5 października do naszej redakcji zostało przysłanych ponad 530 zdjęć. Spośród nich zostało wyłonionych troje zwycięzców, którzy zdobyli nagrodę główną - nawigację satelitarną TravelPilot Lucca MP3 firmy Blaupunkt o wartości 1800 PLN.

Zwycięzcą pierwszej edycji konkursu (06.07.2006 - 05.08.2006 ) „Moje auto i ja na wakacjach” została autorka zdjęcia pt. „Cywilizowany kraj”, pani Renata Książek z Warszawy. Kolejnymi laureatami konkursu zostali w drugiej edycji (06.08.2006 - 05.09.2006) państwo Marzena i Jarosław Banasiewicz z Podkowy Leśnej, autorzy zdjęcia „Yellowstone. Po drogach Królestwa Misia Yoggi oprócz samochodów można napotkać spacerujące bizony.” Tryumfatorką trzeciej i zarazem ostatniej edycji konkursu została pani Katarzyna Łukasiewicz, autorka przepięknego zdjęcia pt. „Uwielbiam oglądać świat z auta.”

W konkursie przyznane zostały również nagrody pocieszenia dla zdobywców kolejnych miejsc. W każdej z edycji do wygrania były piłki (miejsca od 2 do 4) i koszulki (miejsca od 5 do 10) sygnowane logo mojeauto.pl Pełna lista zwycięzców trzech edycji jest dostępna poniżej.

- wyniki I edycji konkursu
- wyniki II edycji konkursu
- wyniki III edycji konkursu

Galerie zdjęć oraz pozostałe informacje dostępne są na stronie głównej konkursu. TUTAJ!

Komentuj:

~zdegustowany bardzo 2006-10-27

jaja sobie robicie!!!!!!!!! tyle fajnych zdjec nie zdobylo nawet wyroznien, a te nagrodzone, no moze poza pierwszym, choc wyglada mi na nieco komputerowo retuszowane, to juz kpina

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.