Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > "Moje auto i ja na wakacjach" - konkurs rozstrzygnięty!

"Moje auto i ja na wakacjach" - konkurs rozstrzygnięty!

Wraz z rozpoczęciem sezonu wakacyjnego Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl zorganizowała konkurs, którego tematem przewodnim było hasło: 'Moje auto i ja na wakacjach'. Zarówno ogromna liczba nadesłanych prac, jak i ich wyrównany, wysoki poziom był dla nas miłym zaskoczeniem. Po długich i trudnych obradach udało nam się jednak wybrać zwycięzców trzech edycji konkursu, którzy wyróżnieni zostali atrakcyjnymi nagrodami.

Zasady wakacyjnego konkursu były bardzo proste. Każdy z Czytelników naszego portalu mógł przesłać dowolne zdjęcie, które zostało wykonane na wakacjach. Mogła być to fotografia z najbardziej odległego miejsca, ciekawego czy zabawnego zdarzenia lub niezapomnianej przygody. Jedynym kryterium jakie mogło ograniczyć, a zarazem wysilić pomysłowość autorów było uwiecznienie tych sytuacji w powiązaniu z tematyką motoryzacyjną.

Ilość zgłoszeń i nadesłanych do konkursu zdjęć przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, a kreatywność i oryginalność prac spowodowała, że redakcyjne jury miało przysłowiowy trudny orzech do zgryzienia aby wybrać zwycięzców poszczególnych edycji. W ciągu trzech etapów konkursu jakie zostały rozegrane w okresie od 6 lipca do 5 października do naszej redakcji zostało przysłanych ponad 530 zdjęć. Spośród nich zostało wyłonionych troje zwycięzców, którzy zdobyli nagrodę główną - nawigację satelitarną TravelPilot Lucca MP3 firmy Blaupunkt o wartości 1800 PLN.

Zwycięzcą pierwszej edycji konkursu (06.07.2006 - 05.08.2006 ) „Moje auto i ja na wakacjach” została autorka zdjęcia pt. „Cywilizowany kraj”, pani Renata Książek z Warszawy. Kolejnymi laureatami konkursu zostali w drugiej edycji (06.08.2006 - 05.09.2006) państwo Marzena i Jarosław Banasiewicz z Podkowy Leśnej, autorzy zdjęcia „Yellowstone. Po drogach Królestwa Misia Yoggi oprócz samochodów można napotkać spacerujące bizony.” Tryumfatorką trzeciej i zarazem ostatniej edycji konkursu została pani Katarzyna Łukasiewicz, autorka przepięknego zdjęcia pt. „Uwielbiam oglądać świat z auta.”

W konkursie przyznane zostały również nagrody pocieszenia dla zdobywców kolejnych miejsc. W każdej z edycji do wygrania były piłki (miejsca od 2 do 4) i koszulki (miejsca od 5 do 10) sygnowane logo mojeauto.pl Pełna lista zwycięzców trzech edycji jest dostępna poniżej.

- wyniki I edycji konkursu
- wyniki II edycji konkursu
- wyniki III edycji konkursu

Galerie zdjęć oraz pozostałe informacje dostępne są na stronie głównej konkursu. TUTAJ!

Komentuj:

~zdegustowany bardzo 2006-10-27

jaja sobie robicie!!!!!!!!! tyle fajnych zdjec nie zdobylo nawet wyroznien, a te nagrodzone, no moze poza pierwszym, choc wyglada mi na nieco komputerowo retuszowane, to juz kpina

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli firma produkująca luksusowe nagłośnienie, wypuściła własnie na rynek głośnik sygnowany logo brytyjskiej marki samochodów. Co oferuje poza znaczniem Bentleya?
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj