mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > "ProfiTraining" popularny

"ProfiTraining" popularny

W 2005 roku koncern DaimlerChrysler zaobserwował znacznie większe zainteresowanie prowadzonym w Woerth programem 'ProfiTraining' (profesjonalne szkolenie kierowców samochodów ciężarowych). Łącznie 30 600 kierowców (w roku 2004 liczba ta wyniosła 28 000) skorzystało z kursów i szkoleń zorientowanych na podnoszenie ich umiejętności praktycznych.

22 000 spośród nich wzięło udział w kursach informacyjnych dla kierowców w fabryce w Woerth, podczas gdy 5 600 kierowców skorzystało z kursów zorganizowanych w siedzibach ich własnych flot. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również programy „ECO”, w których uczestniczyło 1500 osób; zaś w innych specjalistycznych seminariach udział wzięło 1 100 kierowców.

Na jeden z kursów bezpieczeństwa dla kierowców zgłosiło się 400 uczestników – liczba ta jednoznacznie dowodzi, że firmom zależy, by ich kierowcy znali zasady bezpiecznej jazdy i stosowali się do nich.

Wyżej wspomniane liczby uczestników potwierdzają wysokie zapotrzebowanie na informacje dotyczące poprawnego użytkowania samochodów ciężarowych. Nowości techniczne nie są jedynym czynnikiem mającym wpływ na poprawę wydajności transportu oraz na wyższy poziom bezpieczeństwa i niższe zużycie paliwa. Równie ważną rolę odgrywa oszczędny styl jazdy kierowców samochodów ciężarowych.

DaimlerChrysler od ponad 30 lat organizuje kursy szkoleniowe dla klientów używających samochodów ciężarowych Mercedes-Benz. Oprócz stałych kursów informacyjnych dla kierowców, prowadzonych w fabryce w Woerth, firma oferuje również programy i szkolenia dotyczące bezpiecznej oraz oszczędnej jazdy, dostosowane do wymagań indywidualnych klientów. Kursy takie odbywają się w fabryce w Woerth albo w siedzibie klienta.

Czytaj także:

Sprzedaż użytkowych DC i MFC w roku 2005 2006-01-19
Tematy w artykule: ProfiTraining

Podobne wiadomości:

Sprzedaż użytkowych DC i MFC w roku 2005

Sprzedaż użytkowych DC i MFC w roku 2005

Aktualności 2006-01-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.