mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > "What's going on in the Automotive Industry"

"What's going on in the Automotive Industry"

W dniach 29-30 listopada w Hotelu InterContinental w Warszawie spotkają się najważniejsi przedstawiciele branży motoryzacyjnej na kongresie "What's going on in the Automotive Industry".

Prelegenci z najistotniejszych polskich i europejskich instytucji oraz największych firm przemysłu motoryzacyjnego wystąpią na II Kongresie „What’s going on in the Automotive Industry”.

Jest to jedyna w swoim rodzaju platforma wymiany poglądów na temat zagadnień kluczowych dla sektora motoryzacyjnego oraz perspektyw rozwoju rynku samochodowego. Spotkanie dedykowane jest wszystkim uczestnikom rynku motoryzacyjnego – producentom, importerom samochodów i podzespołów, dealerom, przedsiębiorstwom branży energetycznej, firmom leasingowym i finansującym zakupy nowych aut, towarzystwom ubezpieczeniowym oraz przedstawicielom CFM.

Kongres organizowany jest przez Informedia Polska pod patronatem merytorycznym Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego i  patronatem honorowym Związku Pracodawców Motoryzacji. W Kongresie udział wezmą m.in. Ivan Hodac – Sekretarz Generalny ACEA, Paweł Kacprzyk – Prezes Zarządu PZPM i Volvo Auto Polska, Agnieszka Kozakiewicz – Prawnik w Komisji Europejskiej, David Flanagan – Dyrektor Zarządzający Chevrolet Poland, Wojciech Drzewiecki – Prezes Instytutu SAMAR i wielu innych znamienitych gości.

Dowiedz się więcej nt. Kongresu

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.