mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > "Złote Kierownice" przyznane w Polsce

"Złote Kierownice" przyznane w Polsce

Range Rover Evoque otrzymał kolejną nagrodę. Tym razem na naszej polskiej ziemi. Range Rover otrzymał "Złotą Kierownicę" na gali organizowanej przez "Auto Świat" w kategorii Najlepszy SUV.

Plebiscyt "Złotej Kierownicy" jest organizowany przez „Auto Świat” na naszym rynku od trzech lat. Nagroda jest przyznawana w sześciu kategoriach na podstawie opinii czytelników, a tych głosów zostało nadesłanych prawie 80 tysięcy.

"Range Rover Evoque jest luksusowym samochodem terenowym ze sportową duszą, będący najlżejszym i najbardziej ekologicznym modelem jakiego kiedykolwiek wyprodukował Land Rover. Jest nam niezwykle miło, że Evoque spotkał się z uznaniem polskich odbiorców, ich opinia motywuje nas do stałego podnoszenia jakości naszych samochodów”, powiedział Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover.

W Kategorii "Kompakt" zwyciężył Citroen DS4. Jury przyznało także statuetkę Zielonej Kierownicy nowatorskiemu napędowi Hybrid4, zastosowanemu w Citroenie DS5. W kategorii "Auta miejskie" zwyciężyła Toyota Yaris zaś w klasie "Średniej i Wyższej" Audi A6. Za najlepszy kabriolet został uznany Mercedes SLK. Jury przyznało "Złotą Kierownicę" również dla auta sportowego, którym w tym roku okazało się Porsche 911.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic