mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > "Złote Kierownice" przyznane w Polsce

"Złote Kierownice" przyznane w Polsce

Range Rover Evoque otrzymał kolejną nagrodę. Tym razem na naszej polskiej ziemi. Range Rover otrzymał "Złotą Kierownicę" na gali organizowanej przez "Auto Świat" w kategorii Najlepszy SUV.

Plebiscyt "Złotej Kierownicy" jest organizowany przez „Auto Świat” na naszym rynku od trzech lat. Nagroda jest przyznawana w sześciu kategoriach na podstawie opinii czytelników, a tych głosów zostało nadesłanych prawie 80 tysięcy.

"Range Rover Evoque jest luksusowym samochodem terenowym ze sportową duszą, będący najlżejszym i najbardziej ekologicznym modelem jakiego kiedykolwiek wyprodukował Land Rover. Jest nam niezwykle miło, że Evoque spotkał się z uznaniem polskich odbiorców, ich opinia motywuje nas do stałego podnoszenia jakości naszych samochodów”, powiedział Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover.

W Kategorii "Kompakt" zwyciężył Citroen DS4. Jury przyznało także statuetkę Zielonej Kierownicy nowatorskiemu napędowi Hybrid4, zastosowanemu w Citroenie DS5. W kategorii "Auta miejskie" zwyciężyła Toyota Yaris zaś w klasie "Średniej i Wyższej" Audi A6. Za najlepszy kabriolet został uznany Mercedes SLK. Jury przyznało "Złotą Kierownicę" również dla auta sportowego, którym w tym roku okazało się Porsche 911.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Solaris przygotowuje pierwsze takie zamówienie na świecie. Dwa elektryczne autobusy posłużą jako mobilne punkty poboru krwi i już niebawem trafią do polskiego odbiorcy.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech