mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > i MiEV we flocie Księstwa Monako

i MiEV we flocie Księstwa Monako

Monako pragnie stać się prekursorem transportu elektrycznego na skalę światową poprzez wprowadzenie do użytku floty aut elektrycznych emitujących możliwie jak najmniej CO2. Pomóc ma w tym Mitsubishi i MiEV.

i MiEV we flocie Księstwa Monako
Księstwo jest dla Mitsubishi Motors obiecującym partnerem biznesowym oraz rynkiem próbnym dla i MiEV. Dzięki podpisanemu porozumieniu, pod koniec 2009 flota Mitsubishi i MiEV trafi do instytucji służby publicznej Monako - wśród  których jest poczta, biuro telekomunikacji i zarządcy parkingów – oraz do hoteli i kasyn w Monte Carlo należących do Société des Bains de Mer (SBM).Celem będzie obserwowanie aut podczas użytkowania w warunkach europejskich, dostrajanie szczegółów technicznych pojazdu oraz badanie potencjału rynku monakijskiego przed rozpoczęciem kampanii promocyjnej i MiEV w wersji z kierownicą po lewej stronie. Samochód jest o krok od czekającej go kampanii promocyjnej.

W Japonii, Nowej Zelandii, USA i Europie trwają testy oraz kampania reklamowa i MiEV. Latem 2009 rozpocznie się sprzedaż auta w Japonii. Równolegle z planowaną na rok podatkowy 2010 premierą auta w Europie (wersja z kierownicą po lewej stronie) Mitsubishi Motors prowadzi intensywne badania kilku rynków, w tym amerykańskiego, w celu dalszego rozwoju projektu i MiEV.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi i-MiEV

Podobne wiadomości:

Mitsubishi L200 High Power - mocny pick-up

auto motor i sport 0000-00-00

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Aktualności 2016-12-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.