Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > mojeauto.pl w emarkecie

mojeauto.pl w emarkecie

Umowa internetowego salonu samochodowego mojeauto.pl z firmą eMarket

Internetowy salon samochodowy mojeauto.pl, zajmujący się pośrednictwem w sprzedaży pojazdów poprzez Internet, podpisał umowę o współpracy z firmą eMarket prowadzącą jeden z największych w Polsce sklepów internetowych emarket.pl.

W wyniku podjętej współpracy moduły handlowe serwisu mojeauto.pl zostaną zaimplementowane na stronach www.emarket.pl. Pod adresem www.emarket.mojeauto.pl udostępniona zostanie pełna oferta nowych aut jaką dysponuje mojeauto.pl wraz z możliwością samodzielnego konfigurowania pojazdów, składania zapytań ofertowych, prowadzenia negocjacji on-line i zamawiania samochodów. Internauta zapozna się również z ofertą aut używanych oraz aktualnościami z branży motoryzacyjnej.

Firmy zapowiadają prowadzenie wspólnych programów promocyjnych i lojalnościowych skierowanych do klientów obydwu witryn internetowych.

Firmy planują również udostępnienie oferty ofert specjalnych mojeauto.pl na platformie cyfrowej Polsatu, a co za tym idzie umożliwienie dokonywania zamówień na samochody nie tylko użytkownikom Internetu, ale również widzom Telewizji Cyfrowej Polsat.

Telewizja Polsat S.A. jest 50-procentowym udziałowcem firmy eMarket Sp. z o.o.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dłuższe Volvo S90 L trafi do Europy
Dłuższe Volvo S90 L trafi do Europy
Jakiś czas temu szwedzki producent zapowiedział przedłużoną wersję modelu S90, którą opracowano głównie z myślą o rynku chińskim. Okazuje się, że model trafi również poza granice Państwa Środka, gdzie jest produkowany. W tym również do Europy.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj