mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > mojeauto.pl w emarkecie

mojeauto.pl w emarkecie

Umowa internetowego salonu samochodowego mojeauto.pl z firmą eMarket

Internetowy salon samochodowy mojeauto.pl, zajmujący się pośrednictwem w sprzedaży pojazdów poprzez Internet, podpisał umowę o współpracy z firmą eMarket prowadzącą jeden z największych w Polsce sklepów internetowych emarket.pl.

W wyniku podjętej współpracy moduły handlowe serwisu mojeauto.pl zostaną zaimplementowane na stronach www.emarket.pl. Pod adresem www.emarket.mojeauto.pl udostępniona zostanie pełna oferta nowych aut jaką dysponuje mojeauto.pl wraz z możliwością samodzielnego konfigurowania pojazdów, składania zapytań ofertowych, prowadzenia negocjacji on-line i zamawiania samochodów. Internauta zapozna się również z ofertą aut używanych oraz aktualnościami z branży motoryzacyjnej.

Firmy zapowiadają prowadzenie wspólnych programów promocyjnych i lojalnościowych skierowanych do klientów obydwu witryn internetowych.

Firmy planują również udostępnienie oferty ofert specjalnych mojeauto.pl na platformie cyfrowej Polsatu, a co za tym idzie umożliwienie dokonywania zamówień na samochody nie tylko użytkownikom Internetu, ale również widzom Telewizji Cyfrowej Polsat.

Telewizja Polsat S.A. jest 50-procentowym udziałowcem firmy eMarket Sp. z o.o.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Podobno dobrego gustu nie można kupić nawet za największe pieniądze. Jednak całkiem spora suma pieniędzy pozwoli nam kupić coś totalnie bezgustownego. Oto najnowszy samochód od Dartz, który jest potwierdzeniem.