mojeauto.pl > motogazeta > Ciężarówki i Autobusy > Autosan realizuje kontrakt dla Łomży
ciężarówki i autobusy
ciężarówki i autobusy

Autosan realizuje kontrakt dla Łomży

6 listopada br. kolejne autobusy AUTOSAN LIDER 9 trafiły do Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Łomży.

Autosan realizuje kontrakt dla Łomży
Zgodnie z wymaganiami Zamawiającego w pojazdach tych zamontowane zostały silniki IVECO spełniające normę czystości spalin EEV oraz manualne skrzynie biegów ZF. Komfort i bezpieczeństwo podróżowania zapewnione są m. in. poprzez klimatyzację z indywidualnymi nadmuchami dla pasażerów, indywidualne oświetlenie oraz wygodne, uchylne fotele pasażerskie z przesuwem bocznym i 3 pkt. pasami bezpieczeństwa. Pojemność pasażerska każdego autobusu to 33 miejsca siedzące (plus miejsce pilota) oraz  18  miejsc stojących - informuje Autosan.

- PKS w Łomży jest kolejną firmą, która mimo trudnej sytuacji w jakiej znalazł się AUTOSAN popiera nasze działania zmierzające do kontynuacji i rozwoju produkcji autobusów w Sanoku. Po raz kolejny deklarujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania wyrażanego przez naszych kontrahentów. Autobusy opuszczające mury fabryki to najlepszy dowód na to, że zgodnie z deklaracjami Syndyk, który od 7 października br. kieruje działalnością AUTOSAN S.A. zamierza kontynuować produkcję Spółki, zarówno w zakresie autobusów, jak i innych wyrobów - zaznaczają przedstawiciele firmy.
Tematy w artykule: produkcja autobusow

Podobne wiadomości:

Wrocławskie Volvo dostarczy 276 autobusów do Szwecji

Wrocławskie Volvo dostarczy 276 autobusów do...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-26

Ursus Ekovolt - polski autobus elektryczny z homologacją

Ursus Ekovolt - polski autobus elektryczny z...

Aktualności 2015-04-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezpieczna podróż ze zwierzętami
Bezpieczna podróż ze zwierzętami
Zwierzęta są bardzo często traktowane jako pełnoprawni członkowie rodziny. Niezależnie od tego, czy podróżujemy z psem, kotem, chomikiem czy świnką morską - ważne jest bezpieczeństwo, ponieważ często nasi pupile podróżują w warunkach zagrażających ich życiu i zdrowiu. Na co więc warto zwrócić szczególną uwagę podczas planowania takich eskapad?