mojeauto.pl > motogazeta > Ciężarówki i Autobusy > Autosan realizuje kontrakt dla Łomży
ciężarówki i autobusy
ciężarówki i autobusy

Autosan realizuje kontrakt dla Łomży

6 listopada br. kolejne autobusy AUTOSAN LIDER 9 trafiły do Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Łomży.

Autosan realizuje kontrakt dla Łomży
Zgodnie z wymaganiami Zamawiającego w pojazdach tych zamontowane zostały silniki IVECO spełniające normę czystości spalin EEV oraz manualne skrzynie biegów ZF. Komfort i bezpieczeństwo podróżowania zapewnione są m. in. poprzez klimatyzację z indywidualnymi nadmuchami dla pasażerów, indywidualne oświetlenie oraz wygodne, uchylne fotele pasażerskie z przesuwem bocznym i 3 pkt. pasami bezpieczeństwa. Pojemność pasażerska każdego autobusu to 33 miejsca siedzące (plus miejsce pilota) oraz  18  miejsc stojących - informuje Autosan.

- PKS w Łomży jest kolejną firmą, która mimo trudnej sytuacji w jakiej znalazł się AUTOSAN popiera nasze działania zmierzające do kontynuacji i rozwoju produkcji autobusów w Sanoku. Po raz kolejny deklarujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania wyrażanego przez naszych kontrahentów. Autobusy opuszczające mury fabryki to najlepszy dowód na to, że zgodnie z deklaracjami Syndyk, który od 7 października br. kieruje działalnością AUTOSAN S.A. zamierza kontynuować produkcję Spółki, zarówno w zakresie autobusów, jak i innych wyrobów - zaznaczają przedstawiciele firmy.
Tematy w artykule: produkcja autobusow

Podobne wiadomości:

Ursus Ekovolt - polski autobus elektryczny z homologacją

Ursus Ekovolt - polski autobus elektryczny z...

Aktualności 2015-04-16

Autosan zrealizował kolejne zamówienie

Autosan zrealizował kolejne zamówienie

Ciężarówki i Autobusy 2014-12-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris dostarczy autobusy do Stalowej Woli
Solaris dostarczy autobusy do Stalowej Woli
Solaris otrzymał zamówienie na nowe autobusy elektryczne i infrastrukturę do ich ładowania. Produkty z Bolechowa trafią do Stalowej Woli.