mojeauto.pl > motogazeta > Ciężarówki i Autobusy > Bundesliga jeździ Manem
ciężarówki i autobusy
ciężarówki i autobusy

Bundesliga jeździ Manem

Kto zdominuje tegoroczny sezon piłkarski w Bundeslidze? O tym przekonamy się być może dopiero za kilka miesięcy. Jednak, jeśli chodzi o kwestie transportowe, już wiadomo, że ten sezon będzie należał do firmy Man.

Bundesliga jeździ Manem
Firma MAN Truck&Bus - producent pojazdów użytkowych, w tym autobusów - rozpoczyna sezon piłkarki 2013/2014 z nowym rekordem. Aż 13 drużyn Bundesligi będzie przewozić swoich piłkarzy i ich opiekunów klubowymi autobusami marki Man i Neoplan.

Monachijskie przedsiębiorstwo z tradycjami także w sezonie 2013/2014 kontynuuje swoje zaangażowanie w piłkarską Bundesligę, występując jako sponsor jej czołowych drużyn: FC Bayern München, Borussia Dortmund, Hamburger SV, VfL Wolfsburg i Borussia Mönchengladbach.

- 72 procent to wyjątkowy wynik. Wygląda na to, że managerowie klubów śpią spokojnie, wiedząc, że ich bezcenna kadra udaje się bezpiecznie w drogę na pokładzie naszych autobusów - powiedział Reinhard Pöllmann, prezes zarządu MAN Truck & Bus Deutschland.

Autobusy klubowe zespołów Bundesligi posiadają wiele systemów bezpieczeństwa. Jednak dla piłkarzy oprócz bezpieczeństwa bardzo ważny jest także komfort. Znajdująca się na pokładzie kostkarka na pierwszy rzut oka może się wydawać tylko luksusem. Jednak, biorąc pod uwagę fakt, że w przypadku kontuzji piłkarza kostki lodu można podczas powrotu do domu wykorzystać do zimnych okładów, staje się ona przydatnym rozwiązaniem, podobnie jak skórzane fotele z bezstopniową regulacją pozycji i podnóżkami. Płaskie ekrany ze stacją DVD, telewizja satelitarna i dostęp do sieci W-LAN umożliwiają prowadzenie na pokładzie autobusu taktycznych dyskusji oraz zapewniają zespołowi dostęp do rozrywki. Możliwość podłączenia konsoli do gier pozostaje tajemnicą. Jako sponsor udostępniający autobusy firma MAN od lat jest obecna w bardzo atrakcyjnym i dynamicznym środowisku zawodowej piłki nożnej.

Podobne wiadomości:

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Aktualności 2016-02-11

BMW 4 z pakietem M Performance: przedsmak M4

auto motor i sport 0000-00-00

BMW daje nam poczuć tego, co oferować będzie model M4 - na razie w postaci "czwórki" z pakietem M Performance.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active
Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active
Nowy Ford Focus zadebiutuje dopiero po imprezie w Genewie, ale na szwajcarskich halach wystawowych nie zabraknie kilku nowości od producenta spod tego znaku. Jedną z nich będzie odświeżony Ford Ka+.