mojeauto.pl > motogazeta > Ciężarówki i Autobusy > DAF CF z trzema osiami
ciężarówki i autobusy
ciężarówki i autobusy

DAF CF z trzema osiami

DAF Trucks rozszerza swoją ofertę pojazdów serii CF. Modele z silnikiem PX-7 będą dostępne również w wersji z trzema osiami.

DAF CF z trzema osiami
DAF oferuje różne konfiguracje osi w pojazdach z serii CF Euro 6 z silnikiem PACCAR PX-7 w wersji z trzema osiami. Pozwala to połączyć większą ładowność z wydajnością i lekkością sześciocylindrowego silnika o pojemności 6,7 l.

Oferta pojazdów DAF CF z silnikiem PACCAR PX-7 obejmuje teraz także model z osią wleczoną, umieszczoną za tylną osią napędową 13 t, o nośności 7,5 t z kołami montowanymi pojedynczo (FAR). Pozwala to na zwiększenie dopuszczalnej masy całkowitej do 32 t i ładowności do prawie 19 t. Udostępniono również wersje do ciężkich zastosowań wyposażone w oś wleczoną z kołami montowanymi bliźniaczo (FAS).

Nowe modele z tylną osią wleczoną spisują się doskonale w wymagających zastosowaniach, takich jak regionalna i miejska dystrybucja produktów spożywczych, materiałów budowlanych, produktów chłodzonych i żywego inwentarza.Pojazdy z serii CF z silnikiem PACCAR PX-7 teraz mogą również być wyposażone w kierowaną oś wleczoną (7,5 t) – FAN, aby zapewnić większą ładowność połączoną z maksymalną zwrotnością. Ta wersja spisuje się doskonale w przypadku pojazdów, które muszą manewrować na niewielkiej przestrzeni.

Wszystkie nowe modele z tylną osią wleczoną są dostępne z kabinami Day Cab, Sleeper Cab oraz Space Cab.
Tematy w artykule: DAF DAF CF osie ciężarowe

Podobne wiadomości:

Ciągnik siodłowy o superniskim podwoziu

Ciągnik siodłowy o superniskim podwoziu

Ciężarówki i Autobusy 2015-04-21

Dwie ciężarówki połączone bezprzewodowo

Dwie ciężarówki połączone bezprzewodowo

Ciężarówki i Autobusy 2015-04-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
Nowe MINI Countryman kusi stylowym wyglądem, oferuje komfortowe warunki podróżowania, a do tego nie boi się wyjechać poza asfalt. To jednak nie wszystko! Zobacz, co jeszcze skrywa w sobie największy model w rodzinie.
Mini Countryman Mini Countryman