mojeauto.pl > motogazeta > Ciężarówki i Autobusy > Dostawca branży AGD w nowych DAF-ach XF
ciężarówki i autobusy
ciężarówki i autobusy

Dostawca branży AGD w nowych DAF-ach XF

Pięć nowych ciągnków DAF XF 460 z kabiną Space Cab zostało przekazanych firmie Alcopper Trans Logistics. To pierwsza dostawa z kontraktu, który opiewa na 34 nowe pojazdy marki DAF.

Dostawca branży AGD w nowych DAF-ach XF
Istniejąca od ponad 20 lat spółka Alcopper Trans Logistics specjalizuje się w transporcie międzynarodowym dla branży AGD, a kluczowymi klientami firmy są Whirlpool, BSH Bosch and Siemens, Indesit, Electrolux oraz LG. Liczącą prawie 100 pojazdów flotę firmy najczęściej można spotkać na drogach Francji, Niemiec czy krajów Beneluksu.

Zakup pojazdów to element wymiany firmowej floty na nowocześniejszą, a przy tym bardziej komfortową dla kierowców wyruszających na długie trasy. Katowicka firma zamówiła 20 ciągników DAF XF 460 FT oraz 14 podwozi DAF XF 460 FAR. Wszystkie pojazdy dostarczy autoryzowany dealer DAF firm WTC.  

- Wybór padł na DAF-a XF w średniej kabinie z 460-konnym silnikiem. Decyzja, nie ukrywam, podyktowana była także względami ekonomicznymi. Te samochody mają wszystko, czego potrzebuje kierowca do bezpiecznego i wygodnego przejazdu, a przy tym cechują się wyjątkowo niskim spalaniem, co z kolei jest ważne z punktu widzenia konkurencyjności oraz dobrej kondycji finansowej firmy. WTC wybraliśmy z powodu doskonałej wieloletniej współpracy, która umożliwiła przygotowanie oferty z bardzo korzystnym dla obu stron pakietem – mówi Przemysław Lis, właściciel firmy.

Całe zamówienie zostanie zrealizowane do końca marca br. 24 lutego br. w siedzibie odpowiadającej za zabudowę firmy Wielton w Wieluniu odbędzie się przekazanie kluczyków do 14 ciągników DAF XF. Pojazdy ponownie dostarczy spółka WTC.
Tematy w artykule: DAF DAF Trucks

Podobne wiadomości:

Milionowa ciężarówka DAF

Milionowa ciężarówka DAF

Ciężarówki i Autobusy 2015-03-10

Nowe ciągniki DAF z serii CF i XF

Nowe ciągniki DAF z serii CF i XF

Ciężarówki i Autobusy 2015-02-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.