mojeauto.pl > motogazeta > Ciężarówki i Autobusy > FC Bayern Monachium ponownie wybiera autobus MAN
ciężarówki i autobusy
ciężarówki i autobusy

FC Bayern Monachium ponownie wybiera autobus MAN

Producent autobusów i samochodów ciężarowych MAN przedłużył umowę z zeszłorocznym tryumfatorem Ligi Mistrzów - FC Bayern Monachium. Piłkarze tego klub do końca 2016 roku będą podróżować MANem.

FC Bayern Monachium ponownie wybiera autobus MAN
Współpraca MANa z niemieckim mistrzem Bundesligi trwa od 2008 roku. W 2011 umowa została poszerzona o zespół koszykarzy FC Bayern. Obecna umowa gwarantuje współpracę obu marek do końca 2016 roku.

Piłkarze FC Bayern będą na mecze podróżować 13.8-metrowym, specjalnie dla nich przygotowanym MANem Lion Coach L Supreme. Autobus jest wyposażony w 480-konny silnik. W autobusie pojawiło się wiele rozwiązań mających umilić podróż piłkarzom. Na pokładzie do dyspozycji zawodników jest również strefa relaksu nazwana przez MANa "mia san mia" gwarantująca maksimum wygody i komfortu podróżowania.

MAN dostarcza autobusy dla 12 klubów niemieckiej Bundesligi. Oprócz tego autobusy tego producenta przewożą również zawodników takich gigantów piłkarskich jak  Paris Saint-Germain, AC Milan czy FC Barcelona.
 

Podobne wiadomości:

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Czy Volkswagen sprzeda swoje marki?

Aktualności 2016-02-11

Volkswagen sprzedał 10 milionów aut w 2014 roku

Volkswagen sprzedał 10 milionów aut w 2014...

Aktualności 2015-01-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.