mojeauto.pl > motogazeta > Ciężarówki i Autobusy > Iveco „Samochodem Ciężarowym Roku” w Chinach i Brazylii
ciężarówki i autobusy
ciężarówki i autobusy

Iveco „Samochodem Ciężarowym Roku” w Chinach i Brazylii

Firma Iveco otrzymała ostatnio dwa prestiżowe międzynarodowe wyróżnienia: w Chinach nową ciężarówkę Naveco Chaoyue uznano za „Samochód Ciężarowy Roku 2013 - Chiny”, z kolei w Brazylii model Iveco Tector Attack uzyskał nagrodę AutoData w kategorii pojazdów ciężarowych.

Iveco „Samochodem Ciężarowym Roku” w Chinach i Brazylii
To kolejne dowody uznania po przyznaniu modelowi New Stralis Hi-Way tytułu „Samochód Ciężarowy Roku 2013” - 25 wiodących czasopism z branży pojazdów użytkowych uznało go za pojazd ciężarowy, który „wniósł największy wkład w wydajność transportu drogowego w kilku aspektach, takich jak oszczędność paliwa, bezpieczeństwo, łatwość prowadzenia, wygoda i minimalny wpływ na środowisko”.

„Samochód Ciężarowy Roku 2013 – Chiny” na targach motoryzacyjnych w Guangzhou
Podczas dorocznych targów motoryzacyjnych w chińskim mieście Guangzhou lekka ciężarówka Naveco Chaoyue otrzymała tytuł „Samochód Ciężarowy Roku 2013 - Chiny”. Pojazd stanowi efekt współpracy Iveco z Nanjing Automotive Corporation. Nagroda jest przyznawana przez China Automotive News, jedną z największych krajowych agencji informacyjnych w branży motoryzacyjnej, a jury składa się ze specjalistów z sektora motoryzacji i logistyki, pracowników naukowych wyższych uczelni i badaczy.

Specjaliści z chińskiego Instytutu Badawczego Technologii Motoryzacyjnej przeprowadzili serię testów, podczas których ocenili technologię, ergonomię, estetykę i łatwość prowadzenia pojazdu. Dzięki zastosowaniu silnika FPT F1C i innych innowacyjnych technologii Naveco Chaoyue wyróżniał się na tle siedmiu konkurencyjnych modeli doskonałymi osiągami w stosunku do mocy, układem hamulcowym, przyspieszeniem i niską emisją hałasu.

Iveco Tector Attack uznany za „Najlepszy Samochód Ciężarowy” w Brazylii
W Brazylii firma Iveco po raz siódmy od 2007 r. otrzymała nagrodę AutoData dla „Najlepszego Pojazdu Ciężarowego Roku”, jedno z najbardziej cenionych wyróżnień krajowej branży motoryzacyjnej przyznawane przez grupę wydawniczą AutoData, w skład której wchodzą specjalistyczne czasopisma motoryzacyjne - „AutoData” i „TranspoData” oraz agencja AutoData.

Iveco Tector Attack otrzymał tytuł „Najlepszego Samochodu Ciężarowego” w kategorii średnich pojazdów użytkowych zarówno pod względem jakości, jak i technologii. Pojazd, dostępny w wersjach 4x2 i 4x4, łączy siłę, wytrzymałość i oszczędność eksploatacji mierzoną jako całkowity koszt posiadania, dzięki czemu stanowi doskonałe rozwiązanie w swojej klasie.

Nagroda AutoData jest przyznawana producentom samochodów i dystrybutorom każdego roku od 2000 r. Finaliści są wybierani w głosowaniu publicznym, a następnie oceniani przez uczestników seminarium AutoData Perspectives, którzy wskazują zwycięzców.

Podobne wiadomości:

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.