mojeauto.pl > motogazeta > Ciężarówki i Autobusy > Nowy serwis Scanii w Białymstoku
ciężarówki i autobusy
ciężarówki i autobusy

Nowy serwis Scanii w Białymstoku

Od września rozpocznie działalność w nowej lokalizacji serwis Scania Polska w Białymstoku. Serwis zlokalizowany jest w miejscowości Choroszcz przy wyjeździe z Białegostoku w stronę Warszawy przy trasie S8.

Nowy serwis Scanii w Białymstoku
Nowo otwarty serwis świadczyć będzie pełen zakres usług w obszarze przeglądów, napraw ciężarówek, naczep, autobusów, silników przemysłowych,  prostowania ram oraz napraw powypadkowych, laserowej regulacji zbieżności i kalibracji tachografów cyfrowych. Przy serwisie działać będzie również całodobowa pomoc Scania Assistance. Serwis posiada pełen asortyment części zamiennych Scania i oferuje umowy obsługowo – naprawcze. Na klientów czeka również pełna oferta pojazdów nowych i używanych.

- Powstanie nowego obiektu Scania w Białymstoku jest odpowiedzią na rosnące potrzeby naszych klientów oczekujących profesjonalnej, ekonomicznej i skutecznej obsługi pojazdów. W celu zapewnienia kompleksowego serwisu pojazdów podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu wachlarza usług o naprawy powypadkowe. Dodatkowo otwieramy w ramach działalności serwisu Okręgową Stację Kontroli Pojazdów wprowadzając możliwość wykonania okresowych badań technicznych jak i pełnej diagnostyki pojazdów ciężarowych i osobowych - mówi Jacek Dmuchowski który z dniem 1 stycznia 2015 obejmie stanowisko Dyrektora Oddziału Scania Polska w Białymstoku.

Serwis zatrudnia 12 mechaników, posiada trzy stanowiska przejazdowe, stanowisko diagnostyczne Stacji Kontroli Pojazdów oraz dwa stanowiska do napraw powypadkowych. Nowa stacja obsługi jest wyposażona w najnowsze urządzenia, w tym między innymi magistralę olejową, testery hamulców i zawieszenia, urządzenia do laserowego pomiaru geometrii podwozia, sprzęt do prostowania ram i napraw powypadkowych oraz pełną gamę narzędzi specjalistycznych Scania.

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando