mojeauto.pl > motogazeta > Ciężarówki i Autobusy > Polski oddział DAF ma najlepszych serwismenów
ciężarówki i autobusy
ciężarówki i autobusy

Polski oddział DAF ma najlepszych serwismenów

Dział serwisu DAF Trucks Polska został uhonorowany niezwykle ważnym wyróżnieniem dla najlepszego serwisu spośród wszystkich oddziałów firmy DAF Trucks.

Polski oddział DAF ma najlepszych serwismenów
Nagroda przyznawana jest w oparciu o ocenę takich kryteriów jak szybkość reakcji serwisu ITS na wezwanie klienta, wykonanie czynności serwisowych poprawnie za pierwszym razem, realizację akcji serwisowych, jakość wykonywanych obsług i napraw, jakość obsługi klienta oraz sprzedaż kontraktów DAF Multisupport.

W czasie corocznego spotkania reprezentantów przedstawicielstw DAF z całej Europy w Eindhoven dyrektor zarządzający DAF Trucks Polska Renaud Dehillotte oraz szef działu serwisu DAF Trucks Polska Bartosz Gruszczyński odebrali z rąk dyrektora działu aftersales DAF Trucks NV Johana Drentha nagrodę dla najlepszego działu serwisu w roku 2013 w całej organizacji DAF.  

DAF Trucks Polska otrzymała nagrodę już po raz czwarty z rzędu. W poprzednich latach polskie przedstawicielstwo otrzymało nagrody za najlepsze osiągnięcia w sprzedaży oraz dwukrotnie za najwyższy wzrost sprzedaży części zamiennych DAF i TRP/AllMakes.

Podobne wiadomości:

Nowe ciągniki DAF z serii CF i XF

Nowe ciągniki DAF z serii CF i XF

Ciężarówki i Autobusy 2015-02-23

Ciągnik siodłowy o superniskim podwoziu

Ciągnik siodłowy o superniskim podwoziu

Ciężarówki i Autobusy 2015-04-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem
Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem
Od dzisiaj kierowcy mogą korzystać z obu nitek estakady katowickiej w Poznaniu. Drogowcy zapowiedzieli otwarcie południowej części przebudowanego obiektu.