mojeauto.pl > motogazeta > Ciężarówki i Autobusy > Scania Top Team Young
ciężarówki i autobusy
ciężarówki i autobusy

Scania Top Team Young

23 czerwca w serwisie Scania w Nadarzynie odbył się finał konkursu Scania Top Team Young. W konkursie o tytuł najlepszego zespołu mechaników Scania wzięło udział 28 drużyn z całej Polski. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 5 najlepszych zespołów składających się z mechaników i doradców serwisowych na co dzień pracujących w serwisach Scania w całej Polsce.

Scania Top Team Young
Główną nagrodą jest wyjazd do fabryki Scania w szwedzkim Södertälje. Zwycięzcą konkursu został zespół „Krakusy” z serwisu Scania Polska w Krakowie

Kolejne miejsca zajęli:

2.”Poznań Team”  z serwisu Scania Polska w Poznaniu
3.”Szczecin”  z serwisu Scania Polska w Szczecinie

Konkurs Top Team Young jest nową formą konkursu Scania Top Team, którego historia sięga końca lat 80-tych ubiegłego wieku. Konkurs ma charakter międzynarodowy i organizowany jest wśród zespołów globalnej sieci serwisowej Scania. Zadaniem uczestników jest wykazanie się jak najwyższymi umiejętnościami z zakresu obsługi serwisowej.

„Naszym głównym założeniem podczas organizacji konkursu Top Team Young było zachęcenie szczególnie młodych pracowników serwisowych do ciągłego podnoszenia swojej wiedzy i kwalifikacji. Poziom prezentowanych podczas konkursu umiejętności po raz kolejny utwierdził nas w przekonaniu, że pojazdy naszych klientów są w najlepszych rękach” - mówi Leszek Czapski Dyrektor Regionalny Scania Academy Polska.

Podobne wiadomości:

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.