mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > 10 tys. aut w programie GM Business Services

10 tys. aut w programie GM Business Services

W 2005 roku koncern General Motors wprowadził w Polsce ofertę usługi leasingu i wynajmu długoterminowego dla małych i średnich firm, o nazwie GM Business Services.

Program od początku obsługiwany jest przez firmę leasingową  Masterlease, związaną właścicielsko z GM, która na koniec I półrocza br. odnotowała 15 proc. udział w rynku wynajmu długoterminowego. Około 56 proc. samochodów w portfelu Masterlease, liczącym ponad 23 tysiące pojazdów,  to marki koncernu General Motors czyli Opel, Chevrolet, Saab i Cadillac.

"Efektem połączenia sił z General Motors było wprowadzenie na Polski rynek pionierskiego produktu GM Business Services. Zaoferowaliśmy ofertę leasingu operacyjnego poszerzoną o dodatkowe opcje serwisowe na samochody produkcji GM, adresowaną do małych i średnich przedsiębiorstw - mówi Grzegorz Czarnecki, dyrektor pionu sprzedaży korporacyjnej Masterlease Polska. - Naszymi klientami są zarówno  firmy polskie, jak i przedstawicielstwa  firm zagranicznych, otwierających swą działalność w naszym kraju."

Dowodem skuteczności tego pomysłu jest aż 10 tys. samochód osobowych i dostawczych wydanych w programie GMBS w ciągu trzech lat. Żadna firma leasingowa w Polsce nie osiągnęła takich wyników w zakresie sprzedaży produktów leasingowych wzbogaconych o dodatkowe usługi serwisowe (serwis mechaniczny, likwidację szkód blacharsko – lakierniczych, samochody zastępcze oraz serwis opon zimowych i letnich).
Tematy w artykule: leasing

Podobne wiadomości:

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Finanse i prawo 2016-02-24

Wynajem zamiast kupna pojazdu

Wynajem zamiast kupna pojazdu

Finanse i prawo 2016-02-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie
Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie
Już jesienią na salonie motoryzacyjnym we Frankfurcie pojawi się nowa generacja Subaru Imprezy. Japoński producent uchylił właśnie rąbka tajemnicy na temat kolejnej odsłony kultowego modelu.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech