mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > 10 tys. aut w programie GM Business Services

10 tys. aut w programie GM Business Services

W 2005 roku koncern General Motors wprowadził w Polsce ofertę usługi leasingu i wynajmu długoterminowego dla małych i średnich firm, o nazwie GM Business Services.

Program od początku obsługiwany jest przez firmę leasingową  Masterlease, związaną właścicielsko z GM, która na koniec I półrocza br. odnotowała 15 proc. udział w rynku wynajmu długoterminowego. Około 56 proc. samochodów w portfelu Masterlease, liczącym ponad 23 tysiące pojazdów,  to marki koncernu General Motors czyli Opel, Chevrolet, Saab i Cadillac.

"Efektem połączenia sił z General Motors było wprowadzenie na Polski rynek pionierskiego produktu GM Business Services. Zaoferowaliśmy ofertę leasingu operacyjnego poszerzoną o dodatkowe opcje serwisowe na samochody produkcji GM, adresowaną do małych i średnich przedsiębiorstw - mówi Grzegorz Czarnecki, dyrektor pionu sprzedaży korporacyjnej Masterlease Polska. - Naszymi klientami są zarówno  firmy polskie, jak i przedstawicielstwa  firm zagranicznych, otwierających swą działalność w naszym kraju."

Dowodem skuteczności tego pomysłu jest aż 10 tys. samochód osobowych i dostawczych wydanych w programie GMBS w ciągu trzech lat. Żadna firma leasingowa w Polsce nie osiągnęła takich wyników w zakresie sprzedaży produktów leasingowych wzbogaconych o dodatkowe usługi serwisowe (serwis mechaniczny, likwidację szkód blacharsko – lakierniczych, samochody zastępcze oraz serwis opon zimowych i letnich).
Tematy w artykule: leasing

Podobne wiadomości:

VAT od leasingu bez limitu

VAT od leasingu bez limitu

Finanse i prawo 2014-08-20

Dobry kwartał dla wynajmu długoterminowego i leasingu

Dobry kwartał dla wynajmu długoterminowego i...

Finanse i prawo 2014-05-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.