mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Aby otrzymać dofinansowanie trzeba się spieszyć

Aby otrzymać dofinansowanie trzeba się spieszyć

W lutym 2005 mija najbliższy termin składania wniosków o dofinansowania z UE. W pierwszej transzy grudniowej polskie firmy wykorzystały już wg różnych szacunków ok. 1/3 środków przyznanych przez Unię.

Od 10 tys. zł do 1,25 mln zł bezzwrotnego dofinansowania na inwestycje mogą uzyskiwać małe i średnie przedsiębiorstwa (do 249 osób) ze środków UE -  Fundusze Strukturalne SPO-WKP 2.3. Taka okazja dla polskiej motoryzacji może się szybko nie powtórzyć.

Najbliższy termin składania wniosków o dofinansowanie przypada tuż po feriach zimowych - 25 lutego 2005, na kompletację pełnej dokumentacji firmy i sporządzenie biznesplanu trzeba sobie zarezerwować parę tygodni. Pierwszy termin składania wniosków minął 2 grudnia 2004 i polskie firmy złożyły wtedy zapotrzebowanie na ok. 1/3 środków przyznanych przez Unię – trzeba się więc spieszyć!

Sekcja Motoryzacji Fundacji "MULTI-EXPERT" 11 stycznia 2005 zorganizowała na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich specjalistyczne szkolenie we współpracy z agencją rozwoju regionalnego pełniącą rolę RIF (tj. rolę instytucji, która przyjmuje wnioski od firm o dofinansowanie).

W tym samym terminie przygotowywane są też szkolenia z innych, ważnych dla środowiska tematów: kontrole w warsztatach w zakresie ochrony środowiska, kontrole w zakresie BHP, rozliczanie szkód ubezpieczeniowych i nowe przepisy GVO.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!