mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Assistance na używane

Assistance na używane

Firma Mondial Assistance i Grupa Recyklingu Pojazdów RECAR stworzyli pierwsze na polskim rynku assistance do używanych aut. Produkt jest już dostępny w komisach samochodowych, biurach tłumaczeń i innych punktach partnerskich GRP RECAR.

Firma Mondial Assistance i Grupa Recyklingu Pojazdów RECAR stworzyli pierwsze na polskim rynku assistance do używanych aut. Produkt jest już dostępny w komisach samochodowych, biurach tłumaczeń i innych punktach partnerskich GRP RECAR.

Każdego roku do Polski sprowadzonych jest blisko milion używanych aut. To właśnie z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ich właścicieli obie firmy stworzyły pierwsze w Polsce assistance dedykowane samochodom używanym.

Recar Assistance jest usługą skierowaną do właścicieli samochodów, nabywających pojazdy w komisach samochodowych na terenie całej Polski. Jest to nowy standard wprowadzany na rynek pojazdów używanych. Do tej pory tylko kupujący nowy samochód w salonie dealerskim mógł liczyć na pełen pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym assistance. Zamysłem Recar Assistance jest podniesienie jakości oferowanych produktów na rynku wtórnym handlu samochodami.

- Użytkowanie aut, nawet nowych, wiąże się z ryzykiem różnych usterek, wypadku, drobnych awarii, które w trasie oznaczają duży kłopot i opóźnienie. Dlatego we współpracy z Mondial Assistance stworzyliśmy produkt Recar Assistance, który oprócz pomocy na drodze zawiera też pakiet Concierge i daje gwarancję, że niezależnie od tego, co wydarzy się w drodze, kierowca natychmiast otrzyma fachowe wsparcie. – powiedział Ryszard Tarapacz, Dyrektor Sprzedaży w GRP RECAR.

Recar Assistance jest dostępne w dwóch wersjach – podstawowej (obejmującej zakresem teren Polski) w cenie 63 zł/rok, oraz Plus (obejmującej Europę) w cenie 124 zł/rok. Oprócz pakietu usług w razie awarii i wypadku – w tym holowania, naprawy na miejscu, noclegu dla kierowcy i pasażerów, Recar Assistance obejmuje również pakiet Consierge – tzw. prywatnego asystenta, który jest dedykowany zwłaszcza osobom, które często podróżują. Dzwoniąc do Centrum Operacyjnego, możemy uzyskać pomoc przy rezerwacji hotelu, stolika w restauracji czy wysłać kwiaty. Pomoc jest udzielana kierowcom już w odległości 5 km od miejsca zamieszkania.

- Tak niskie ograniczenia kilometrowe są rzadkością na rynku. Tymczasem gwarancja udzialenia pomocy już w odległości 5 km od miejsca zamieszkania znacznie ułatwia życie kierowcom – mówi Michał Zadrożny, Business Development Manager w Mondial Assistance.

Aby skorzystać z Recar Assistance należy aktywować  swoją polisę w Centrum Operacyjnym Mondial Assistance. W tym celu wystarczy na podany numer wysłać za pomocą SMS-a kod aktywacyjny.
Tematy w artykule: samochody używane assistance

Podobne wiadomości:

Jakie samochody kupują Polacy?

Jakie samochody kupują Polacy?

Aktualności 2016-10-06

Import aut ciągle rośnie

Import aut ciągle rośnie

Aktualności 2016-05-07

Komentuj:

~wea 2010-09-10

Na tę Twoja stronę to warto zajrzeń nawet jak się nie szuka ubezpieczenia, dużo bardzo ciekawych informacji na niej można znaleźć

~terdanka 2010-09-01

Najlepiej to zapytać eksperta jakieubezpieczenie.pl, który dokładnie wytłumaczy gdzie i za ile.

~mistrz kierownicy 2010-05-25

Ciekawą ofertę Assistance ma Stowarzyszenie Kierowców i Pasażerów, bo wynagradza bezpiecznych kierowców, proponując dobrą ofertę. Dodatkowo oprócz Assistance, SKiP daje zniżki na OC i AC w różnych firmach ubezpieczeniowych.

~VWojtek 2010-04-10

Idą wakacje, za granicą te parę złotych co chyba cena spokoju Czy ktoś wie gdzie to można kupić na śląsku?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda gotowa na rajdowy sezon 2017
Skoda gotowa na rajdowy sezon 2017
Po rekordowym sezonie w minionym roku, zespół Skoda Motorsport przygotował niespodziankę również na ten sezon. W barwach fabrycznego teamu wystartuje eks-kierowca Volkswagena, Andreas Mikkelsen z pilotem Andersem Jaegerem. Oprócz niego w barwach czeskiej marki wystartują Pontus Tidemand i Jonas Andersson, Jan Kopecký i Pavel Dresler.