mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Assistance na używane

Assistance na używane

Firma Mondial Assistance i Grupa Recyklingu Pojazdów RECAR stworzyli pierwsze na polskim rynku assistance do używanych aut. Produkt jest już dostępny w komisach samochodowych, biurach tłumaczeń i innych punktach partnerskich GRP RECAR.

Firma Mondial Assistance i Grupa Recyklingu Pojazdów RECAR stworzyli pierwsze na polskim rynku assistance do używanych aut. Produkt jest już dostępny w komisach samochodowych, biurach tłumaczeń i innych punktach partnerskich GRP RECAR.

Każdego roku do Polski sprowadzonych jest blisko milion używanych aut. To właśnie z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ich właścicieli obie firmy stworzyły pierwsze w Polsce assistance dedykowane samochodom używanym.

Recar Assistance jest usługą skierowaną do właścicieli samochodów, nabywających pojazdy w komisach samochodowych na terenie całej Polski. Jest to nowy standard wprowadzany na rynek pojazdów używanych. Do tej pory tylko kupujący nowy samochód w salonie dealerskim mógł liczyć na pełen pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym assistance. Zamysłem Recar Assistance jest podniesienie jakości oferowanych produktów na rynku wtórnym handlu samochodami.

- Użytkowanie aut, nawet nowych, wiąże się z ryzykiem różnych usterek, wypadku, drobnych awarii, które w trasie oznaczają duży kłopot i opóźnienie. Dlatego we współpracy z Mondial Assistance stworzyliśmy produkt Recar Assistance, który oprócz pomocy na drodze zawiera też pakiet Concierge i daje gwarancję, że niezależnie od tego, co wydarzy się w drodze, kierowca natychmiast otrzyma fachowe wsparcie. – powiedział Ryszard Tarapacz, Dyrektor Sprzedaży w GRP RECAR.

Recar Assistance jest dostępne w dwóch wersjach – podstawowej (obejmującej zakresem teren Polski) w cenie 63 zł/rok, oraz Plus (obejmującej Europę) w cenie 124 zł/rok. Oprócz pakietu usług w razie awarii i wypadku – w tym holowania, naprawy na miejscu, noclegu dla kierowcy i pasażerów, Recar Assistance obejmuje również pakiet Consierge – tzw. prywatnego asystenta, który jest dedykowany zwłaszcza osobom, które często podróżują. Dzwoniąc do Centrum Operacyjnego, możemy uzyskać pomoc przy rezerwacji hotelu, stolika w restauracji czy wysłać kwiaty. Pomoc jest udzielana kierowcom już w odległości 5 km od miejsca zamieszkania.

- Tak niskie ograniczenia kilometrowe są rzadkością na rynku. Tymczasem gwarancja udzialenia pomocy już w odległości 5 km od miejsca zamieszkania znacznie ułatwia życie kierowcom – mówi Michał Zadrożny, Business Development Manager w Mondial Assistance.

Aby skorzystać z Recar Assistance należy aktywować  swoją polisę w Centrum Operacyjnym Mondial Assistance. W tym celu wystarczy na podany numer wysłać za pomocą SMS-a kod aktywacyjny.
Tematy w artykule: samochody używane assistance

Podobne wiadomości:

Co sprawdzić przy kupnie auta używanego

auto motor i sport 0000-00-00

Szczęściu warto pomagać - dokładny przegląd używanego samochodu przed jego zakupem pozwoli uniknąć przykrych niespodzianek.

Sprzedawcy aut używanych bardziej uczciwi

Sprzedawcy aut używanych bardziej uczciwi

Aktualności 2016-02-04

Komentuj:

~wea 2010-09-10

Na tę Twoja stronę to warto zajrzeń nawet jak się nie szuka ubezpieczenia, dużo bardzo ciekawych informacji na niej można znaleźć

~terdanka 2010-09-01

Najlepiej to zapytać eksperta jakieubezpieczenie.pl, który dokładnie wytłumaczy gdzie i za ile.

~mistrz kierownicy 2010-05-25

Ciekawą ofertę Assistance ma Stowarzyszenie Kierowców i Pasażerów, bo wynagradza bezpiecznych kierowców, proponując dobrą ofertę. Dodatkowo oprócz Assistance, SKiP daje zniżki na OC i AC w różnych firmach ubezpieczeniowych.

~VWojtek 2010-04-10

Idą wakacje, za granicą te parę złotych co chyba cena spokoju Czy ktoś wie gdzie to można kupić na śląsku?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando