mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Auto na kredyt w Nordea Bank Polska

Auto na kredyt w Nordea Bank Polska

Nordea Bank Polska SA proponuje nowe atrakcyjne kredyty samochodowe dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych.

Dzięki kredytowi Nordea Auto (dla osób prywatnych) można sfinansować zakup nowego lub używanego samochodu. Kredyt dostępny jest w złotówkach lub waloryzowany kursem euro albo dolara amerykańskiego. Jego wypłata następuje wyłącznie w złotówkach w formie bezgotówkowej na rachunek sprzedawcy.

Maksymalny okres kredytowania wynosi 6 lat, z zastrzeżeniem, iż łącznie okres kredytowania oraz wiek samochodu nie mogą przekroczyc 8 lat. Minimalna kwota kredytu to 5 tysięcy złotych. Aby skorzystać z Nordea Auto nie jest konieczny wkład własny kredytobiorcy, czyli z kredytu można sfinansować 100 procent ceny samochodu.
 
Oprocentowanie kredytu dla klientów indywidualnych na dzień 17.02.2004r. wynosi:
· w PLN od  8,97 proc.
· w USD od 7,63 proc.
· w EUR od 7,08 proc.

Nordea Bank Polska przygotował również atrakcyjną ofertę kredytu samochodowego dla podmiotów gospodarczych – Auto Firma.

Dzięki kredytowi Auto Firma można sfinansować zakup nowego lub używanego samochodu, którego wiek nie przekracza 8 lat (licząc do końca okresu kredytowania). Maksymalny okres, na który udzielany jest kredyt, wynosi 5 lat. Kredyt jest udzielany w złotych polskich, euro lub USD.

Minimalna kwota kredytu to 5 tysięcy złotych. Aby skorzystać z kredytu Auto Firma konieczny jest wkład własny kredytobiorcy na minimalnym poziomie 10 proc. wartości brutto samochodu.
Oprocentowanie kredytu Auto Firma na dzień 17.02.2004r. wynosi:
· w PLN od  10,97 proc.
· w USD od   6,63 proc.
· w EUR od   7,57 proc.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!