mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Chevrolety, Ople i Saaby za 0%

Chevrolety, Ople i Saaby za 0%

Aż 10 modeli Opla i Chevroleta oraz wszystkie modele marki Saab znalazły się w jesiennej ofercie zakupu na kredyt (opcja 50/50, bez odsetek) w GMAC Banku.

Chevrolety, Ople i Saaby za 0%
GMAC Bank, bank związany z General Motors, uruchomił z początkiem października korzystne kredyty na zakup większości modeli Opla, Chevroleta i Saaba. W zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości, można wybrać bezodsetkową opcję 50/50 lub nisko oprocentowany kredyt standardowy.
 
Jeśli posiadamy więcej gotówki i możemy ją przeznaczyć na wysoki wkład własny, warto skorzystać z bezodsetkowego kredytu 50/50. Samochód kupujemy w dwóch ratach: pierwszą (50% wartości auta) płacimy przy podpisaniu umowy kredytowej, a drugą (kolejne 50%) dopiero po roku użytkowania. W ten sposób już po roku auto stanowi naszą własność. Promocją objęto siedem modeli Opla (Astra Classic, Astra III, Corsa C, Meriva, Zafira, Vectra i Signum), trzy Chevroleta (Aveo, Lacetti i Rezzo) i wszystkie modele Saaba. Promocja potrwa do odwołania, lecz liczba samochodów nią objęta jest ograniczona.
 
Oczywiście można też skorzystać ze standardowego kredytu oprocentowanego w wysokości 2,99% lub 4,99% i przy wpłacie własnej minimum 30 lub 40% w zależności od modelu.
 
 

Komentuj:

~milan 2006-10-29

zapomnieli podać 5% prowizję od kredytu

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?