mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Chevrolety, Ople i Saaby za 0%

Chevrolety, Ople i Saaby za 0%

Aż 10 modeli Opla i Chevroleta oraz wszystkie modele marki Saab znalazły się w jesiennej ofercie zakupu na kredyt (opcja 50/50, bez odsetek) w GMAC Banku.

Chevrolety, Ople i Saaby za 0%
GMAC Bank, bank związany z General Motors, uruchomił z początkiem października korzystne kredyty na zakup większości modeli Opla, Chevroleta i Saaba. W zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości, można wybrać bezodsetkową opcję 50/50 lub nisko oprocentowany kredyt standardowy.
 
Jeśli posiadamy więcej gotówki i możemy ją przeznaczyć na wysoki wkład własny, warto skorzystać z bezodsetkowego kredytu 50/50. Samochód kupujemy w dwóch ratach: pierwszą (50% wartości auta) płacimy przy podpisaniu umowy kredytowej, a drugą (kolejne 50%) dopiero po roku użytkowania. W ten sposób już po roku auto stanowi naszą własność. Promocją objęto siedem modeli Opla (Astra Classic, Astra III, Corsa C, Meriva, Zafira, Vectra i Signum), trzy Chevroleta (Aveo, Lacetti i Rezzo) i wszystkie modele Saaba. Promocja potrwa do odwołania, lecz liczba samochodów nią objęta jest ograniczona.
 
Oczywiście można też skorzystać ze standardowego kredytu oprocentowanego w wysokości 2,99% lub 4,99% i przy wpłacie własnej minimum 30 lub 40% w zależności od modelu.
 
 

Komentuj:

~milan 2006-10-29

zapomnieli podać 5% prowizję od kredytu

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.