mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Ciągły wzrost BIK Brokers

Ciągły wzrost BIK Brokers

Gdański broker ubezpieczeniowy BIK Brokers zamknął pierwsze półrocze doskonałym wynikiem sprzedażowym. Spółka, specjalizująca się w obsłudze ubezpieczeń flot samochodowych, notuje ciągłą poprawę wyników od 2000 roku.

W pierwszych sześciu miesiącach bieżącego roku Bik Brokers podpisał łącznie ponad 8.000 polis ubezpieczeniowych. Wysokość składki wyniosła w sumie 18,4 mln zł, co oznacza 29% wzrost w porównaniu z analogicznym okresem 2004r.

"Plan na 2005 rok zakłada podpisanie 19.000 umów o łącznej wartości składki w wysokości 40 mln zł. Myślę, że roczne założenia uda się zrealizować. Przed nami miesiące jesienne, które dla branży motoryzacyjnej są okresem zwiększonego popytu. Okres ten ma niebagatelne znaczenie również dla nas, jako brokera zajmującego się obsługą ubezpieczeniową firmowych flot samochodowych" – mówi Roman Czarnowski, prezes Zarządu BIK Brokers.

Gdańska spółka od momentu rozpoczęcia działalności w 2000 roku, odnotowuje ciągły wzrost sprzedaży polis pakietowych. Na koniec 2001 roku BIK Brokers wykazał się dynamiką 300% sprzedaży, a w ostatnim roku poziom ten sięgał 42%.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.